Tom 4 serii King – gorący finał!

Tom 4 serii King Soulless - kup na TaniaKsiazka.plTom 4 serii King pt. Soulless na polskim rynku pojawi się 17 sierpnia 2018 roku. To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości T.M Frazier. Uwielbiacie książki dla kobiet i romanse, a do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z tą pisarką? Koniecznie nadróbcie zaległości! Seria King przyniosła Frazier międzynarodową sławę. Książki szturmem podbiły serca czytelniczek na całym świecie, a sama pisarka zyskała status bestsellerowej autorki USA Today. Koniecznie sprawdźcie same jej fenomen!

Tom 4 serii King – mroczny i gorący finał bestsellerowej serii

Główny bohater, Bear, siedzi w więzieniu. Został skazany za przestępstwo, którego nie popełnił. To oczywiste, że ucieczka z tego miejsca jest jedyną rzeczą, o której marzy i myśli. Przystojny i niebezpieczny motocyklista wie, że musi wydostać się z więzienia. Ponieważ jego ukochana znajduje się tam, gdzie aktualnie nie może jej chronić.

Thia na razie skutecznie się ukrywa, pozostając pod opieką przyjaciół Beara. Kobieta cierpliwie czeka, jednak miesiące bez kontaktu z ukochanym są niczym tortura. Bohaterka nie wie, jak długo zdoła jeszcze wytrzymać. Wkrótce w jej głowie pojawia się myśl, że oto czas, by zawalczyć o ukochanego mężczyznę. Szybko okazuje się, że jedynym sposobem na przetrwanie tej dwójki jest wojna z Choppem. Stawka jest naprawdę wielka, a ryzyko ogromne. Bo Chopp to niebezpieczny przywódca motocyklowego gangu. Ale Thia nie ma wyboru, jeśli chce wieść szczęśliwe życie u boku Beara. Jednak czy działanie na własną rękę zapewni jej finał, którego oczekuje? I co na to powie jej ukochany, który nie ma pojęcia, co kombinuje kobieta?

Przypominamy, że tom 4 serii King będzie dostępny w sprzedaży od 17 sierpnia bieżącego roku. Książkę pt. Soulless znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom gorących romansów, które zaskakują zwrotami akcji i wciągają do reszty.

Natomiast tutaj znajdziecie wcześniejsze części serii. Jeśli poszukujecie powieści dla kobiet, które do ostatniej strony trzymają w niepewności i napięciu, koniecznie sięgnijcie po tę serię. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także