Tom 10 o Chyłce już niebawem!

Tom 10 o Chyłce - Kup na TaniaKsiazka.plTom 10 o Chyłce to nie lada gratka dla wszystkich miłośników bestsellerowej serii Remigiusza Mroza. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele literatury kryminalno-prawniczej. Najnowsza książka pisarza pt. Wyrok będzie dostępna w sprzedaży od 18 września 2019 roku. Będzie to już 10 tom z cyklu o Joannie Chyłce, bezwzględnej prawniczce, która nigdy nie cofnie się przed niczym, a na jej drodze stają coraz to nowsze wyzwania. Jeśli do tej pory było wam nie po drodze z twórczością polskiego autora, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Tom 10 o Chyłce – Wyrok, kilka słów o fabule

Kordian Oryński zdał właśnie egzamin na adwokata. W związku z tym teraz przed nim trudne zadanie. Ponieważ musi zastąpić Joannę Chyłkę w kancelarii Żelazny & McVay. Bohater doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że pierwsza sprawa, jaką dostanie, najprawdopodobniej zaważy na jego przyszłej karierze. Tym samym ciąży na nim niezwykle duża presja. Szybko jednak okazuje się, że Oryński nie ma wyboru. Piotr Langer zmusza go, żeby w Poznaniu został obrońcą siedemnastolatka. Ta sprawa wydaje się już przesądzona. Chłopak został oskarżony o brutalne morderstwo dwóch szkolnych kolegów. Poza tym to, w jaki sposób zabił, bardzo przypomina schemat działania Sadysty z Mokotowa. Ponadto na winę klienta Oryńskiego wskazują wszystkie dowody. Do tego chłopak nie jest zbyt konsekwentny w zeznaniach i nie ma nawet niepodważalnego alibi. W związku z tym nawet Chyłka jest zdania, że to przegrana sprawa.

Czy mimo wszystko Oryńskiemu uda się znaleźć dowody, które przechylą szalę zwycięstwa? Co łączy oskarżonego o zabójstwo siedemnastolatka z Piotrem Langerem? Jedno jest pewne, wyrok musi zapaść.

Przypominamy, że tom 10 o Chyłce pt. Wyrok będzie dostępny od 18 września 2019 roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Poza tym tutaj znajdziecie pozostałe tomy z serii Remigiusza Mroza. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji się z nią zapoznać, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także