Toksyczna przyjaźń Polly Phillips – zapowiedź

Jeśli nie możesz się zdecydować, czy sięgnąć po powieść obyczajową czy po thriller psychologiczny, mam dla Ciebie świetną propozycję. Przeczytaj powieść Toksyczna przyjaźń Polly Phillips, która balansuje na pograniczu obu tych gatunków, a zafundujesz sobie podwójną przyjemność! Ta emocjonująca historia skupia się na trudnej, lecz bardzo angażującej relacji i radzeniu sobie w sytuacji, gdy przyjaciel jest jednocześnie największym wrogiem. Brzmi intrygująco? Książka trafi do księgarni w całej Polsce już 22 września, a zadba o to Wydawnictwo Muza.

Toksyczna przyjaźń Polly Phillips Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Toksyczna przyjaźń Polly Phillips

Czytając książkę Toksyczna przyjaźń Polly Phillips poznasz Izzy i Beccę. Dziewczyny były nierozłączne praktycznie od zawsze, przez co zrodziło się między nimi silne uczucie przyjaźni. Niestety życie wystawia ich relację na próbę – z przyjaciółek zamieniają się w konkurentki. Oczywiście dalej się przyjaźnią, dzielą się ze sobą wszystkim, jednak rywalizacja wywołuje między nimi coraz więcej napięć i sytuacji konfliktowych. Dopiero teraz dziewczyny zauważają, jak bardzo się różnią.

Isabel jest piękną, zgrabną, pewną siebie, bogatą kobietą, która wraz ze swoim wymarzonym mężem prowadzi wręcz bajkowe życie, gdzie blichtr i przepych grają ważną rolę. U Becci natomiast nie jest tak kolorowo. Dziewczyna walczy z nadwagą, mieszka w małym mieszkanku, a jej narzeczony nie cieszy się dobrą reputacją. Jest aspirującą dziennikarką, jednak chyba nie ma wielkich nadziei na sukces.

Bez szans na dawną bliskość

Te dwa kobiece światy coraz bardziej zaczynają się ścierać, aż sypią się iskry. Do spięć dochodzi w najbardziej banalnych sytuacjach, co kiedyś byłoby nie do pomyślenia. Bo jak to możliwe, że tak bliskie sobie osoby nie są w stanie wytrzymać razem na spotkaniu towarzyskim czy podczas wspólnie spędzanych świąt? I choć nadal nie mogą bez siebie żyć, teraz ich relacja jest nasycona złośliwością, zawiścią, brakiem lojalności i wzajemnymi pretensjami.

Czara goryczy przelewa się w chwili, gdy Becca czyta na pierwszej stronie tabloidu informację, którą w wielkim sekrecie wyjawiła Izzy. Miotają nią wściekłość i rozżalenie. Ma już dość tej przyjaźni i takiej przyjaciółki.

Premiera książki Toksyczna przyjaźń Polly Phillips już 22 września. W tym miejscu zamówisz swój egzemplarz przedpremierowo.

Czytaj także:

Przeczytaj także