To Stephena Kinga z okładką filmową!

To Stephena Kinga z okładką filmową - zobacz na TaniaKsiazka.plTo Stephena Kinga z okładką filmową w sprzedaży pojawi się już 12 września 2017 roku. I bez wątpienia jest to nie lada gratka dla każdego kolekcjonera takich wydań. Jeśli zaś jesteście wielkimi fanami mistrza grozy, to również macie ogromny powód do zadowolenia. Jak z pewnością się orientujecie, już niebawem, bo 8 września bieżącego roku, do  światowych kin trafi najnowsza ekranizacja powieści Stephena Kinga pt. To. I właśnie z tej okazji na rynku pojawi się odnowiona wersja książki, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym odbiorcom.

To Stephena Kinga z okładką filmową – odświeżcie swoją domową biblioteczkę

Takie wydanie to idealna okazja, by uzupełnić domową biblioteczkę o kolejną książkę. Warto tutaj wspomnieć, że powieść pt. To uznawana jest za jedną z najbardziej mrocznych opowieści Stephena Kinga. Do dzisiaj Czytelnicy, którzy mają ją za sobą, wspominają ją z sentymentem i dreszczami grozy na całym ciele. Jeśli więc słowo pisane potrafi wzbudzić taki niepokój, wyobraźcie sobie, jak mroczny będzie film…

Za reżyserię najnowszej ekranizacji odpowiedzialny jest Andres Muschietti. Scenariuszem do produkcji zajęli się: Gary Dauberman, Chase Palmer oraz Cary J. Fukunaga. Jak więc widać po nazwiskach, można spodziewać się widowiska na najwyższym poziomie.

A o czym opowiada sama historia? Cała akcja dzieje się w miasteczku Derry w stanie Maine. Właśnie tutaj dochodzi do serii zbrodni, okrutnych morderstw, gwałtów i tajemniczych wypadków. Postrach wśród dzieci zaczyna budzić bliżej nieokreślone To, które najczęściej przybiera postać klauna. I tylko dzieci potrafią go dostrzec. A kiedy po dwudziestu latach tajemnicza postać powraca, dorośli już bohaterowie ponowne muszą stawić czoła lękom z dzieciństwa.

Wracając do książki z okładką filmową – komu sprawi najwięcej radości? Bez wątpienia wszystkim, którzy kolekcjonują takie wydania. Jeśli więc jesteście taką osobą, decyzja jest banalnie prosta. Ale to nie wszystko, bo taka książka to również doskonały pomysł na prezent dla kogoś, kto uwielbia książki oraz ich filmowe adaptacje. Co więcej, najnowsze wydanie kultowej już powieści Kinga, będziecie mieli okazję nabyć o 20% taniej. Zgadza się! Nie zwlekajcie więc ani chwili i koniecznie zaopatrzcie się w ten tom.

Książkę pt. To z okładką filmową znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

 

Przeczytaj także