Tłusty rabat! Aż o 60% taniej!

Już jutro Tłusty Czwartek. Szkoda, że dzień pączkowego obżarstwa nie trwa dłużej. W ramach rekompensaty mamy dla Was tłusty rabat, który będzie obowiązywał przez cały tydzień! Zatem możecie bezkarnie napełnić swoje książkowe brzuszki i to bez obawy, że pójdzie Wam w boczki. Przecież książki mimo tego, że często pożeramy je oczami, nie mają kalorii!

Tłusty rabat! Aż o 60% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

Tłusty rabat – o 60% taniej! >>

Wybraliśmy dla Was ponad 1300 książek, które teraz możecie kupić nawet nie za połowę, a jedynie za 40% ceny! Wyszliśmy z założenia, że jak tłustoczwartkowa promocja, to tylko na tłusto. 😉

Zatem łapcie książki dla kobiet i dla młodzieży, kryminały, fantastykę, reportaże, poradniki i literaturę piękną i to wszystko o 60% taniej.

Sprawdź książki o 60% tańsze >>

Warto łapczywie pożreć te książki:

Przesyłka - zobacz na TaniaKsiazka.pl!Przesyłka Sebastian Fitzek

Ta książka to świetny thriller psychologiczny, który obrazuje okrucieństwo świata i siłę ludzkiego lęku.

Psychiatra, Emma Stein, jest ofiarą seryjnego mordercy i gwałciciela. Jej, jako jedynej udało się przeżyć atak „Fryzjera”, zatem tylko ona może pomóc policji w jego identyfikacji. Kobietę po ataku paraliżuje strach i nigdzie nie czuje się już bezpiecznie. Paranoicznie widzi napastnika w każdym mężczyźnie. Pewnego dnia odbiera przesyłkę zaadresowaną do jej sąsiada.

Wszystkie moje kobiety - znajdź na TaniaKsiazka.pl!Wszystkie moje kobiety Janusz Leon Wiśniewski

To powieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Mężczyzna po wyburzeniu ze śpiączki trafia do kliniki w Amsterdamie. Tam odwiedzają go kobiety, których miłość kiedyś odrzucił. To książka, która podsumowuje rolę kobiet w życiu dojrzałego mężczyzny. Ta książka jest swoistym hołdem złożonym kobiecości i potędze miłości.

A bądźmy szczerzy, to jak Wiśniewski pisze o kobietach dla kobiet, skradło serce wielu polskich czytelniczek.

 

Ziarno prawdy - znajdź na TaniaKsiazka.pl!Ziarno prawdy Zygmunt Miłoszewski

To druga część serii o prokuratorze Teodorze Szackim. Tym razem rozczarowany Warszawą mężczyzna przenosi się do Sandomierza.

To właśnie tam zagłębi się w śledztwo w sprawie dziwnego morderstwa działaczki społecznej. Badając tę sprawę, będzie musiał zmierzyć się z historią sprzed przeszło sześćdziesięciu lat.

 

Książki z tłustym rabatem możesz złapać do 5 marca.

Tłusty rabat! Aż o 60% taniej w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także