Tkanki – niezwykle wciągający thriller!

Tkanki - zobacz na TaniaKsiazka.plTkanki to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom mrocznych i tajemniczych thrillerów. W sprzedaży pojawi się już 16 lutego 2018 roku. Autorką powieści jest Dominika van Eijkelenborg, polska pisarka pochodząca z Suwalszczyzny. Kobieta obecnie wraz z mężem i dwiema córkami mieszka w Holandii. Serca odbiorców podbiła powieścią pt. Kiedy będziemy deszczem, a grono jej fanek stale rośnie. I nie ma co się dziwić, bo jej historie wprowadzają sporo niepokoju i zmuszają do dogłębnego przeanalizowania swojego dotychczasowego światopoglądu. Jeśli poszukujecie historii, która wciągnie Was do reszty, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie same, jaką perełkę tym razem wyłowiło Wydawnictwo Kobiece.

Tkanki – serce nigdy nie zapomina

Nastolatka Evi Brouwer zmaga się z poważną choroba serca. Aby przeżyć, dziewczyna potrzebuje natychmiastowego przeszczepu. Jej matka nie radzi sobie najlepiej z tą kryzysową sytuacją i przechodzi już kolejne załamanie. I kiedy zaczyna tracić nadzieję, niespodziewanie pojawia się iskierka nadziei. Finya, dziewczyna, która zginęła w wypadku samochodowym, zostaje dawcą.

Operacja przebiega pomyślnie i Evi powoli wraca do zdrowia. Nikt jednak nie podejrzewał nawet w najśmielszych snach, że przeszczepione serce zachowa wspomnienia i cechy osobowości Finyi. Bardzo szybko okaże się, że nowy organ to intruz, który całkowicie przejmie kontrolę nad bohaterką. Nastolatka zaczyna zmagać się z niezrozumiałymi snami. Ponadto, jakaś tajemnicza siła prowadzi ją w dotąd nieznane miejsca i popycha w ramiona tajemniczego Sandera.

Matka nastolatki dopiero teraz uświadamia sobie, że może raz na zawsze stracić córkę. Postanawia zrobić wszystko, by do tego nie dopuścić. Czy jednak rozchwiana emocjonalnie kobieta będzie w stanie przekonać kogoś, że z jej córką dzieje się coś niedobrego? I czy nowe serce chce naprawdę zaszkodzić dziewczynie? Czy to w ogóle możliwe?

Przypominamy, że powieść pt. Tkanki pojawi się na polskim rynku 16 lutego bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy tę książkę nie tylko fankom twórczości Dominiki van Eijkelenborg. Każdy, kto poszukuje nietuzinkowych thrillerów, powinien sięgnąć po tę powieść.

Przeczytaj także