The Beaumont Series – początek bestsellerowej serii

Forever my girl - zobacz na TaniaKsiazka.plThe Beaumont Series to zupełnie nowa seria, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów. Jej pierwsza część pt. Forever my girl jest już dostępna na polskim rynku. Autorką międzynarodowego hitu jest Heidi McLaughlin, amerykańska pisarka. Jej książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie. Szturmem podbiły także pierwsze miejsca bestsellerowych list takich czasopism jak New York Times oraz Wall Street Journal. Jeśli zatem poszukujecie ciekawej i poruszającej historii z miłością w tle, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś powieść. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

The Beaumont Series – wzruszająca opowieść o przywiązaniu, wyrzeczeniach, żalu i chęci zmiany na lepsze

Główny bohater książki nie miał zupełnie pojęcia, jak potoczą się jego losy. Był zupełnie zwyczajnym chłopakiem, kiedy nagle stał się gwiazdą rocka. To przewartościowało jego życie. Bo kiedyś stawiał sobie inne cele. Jeszcze w college’u zależało mu na tym, by poświęcić się futbolowi. A potem zająć miejsce w drużynie z ligi zawodowej. Ponadto z całego serca pragnął związać się na całe życie ze swoją ukochaną z liceum. Jednak jeden wyjazd zaprzepaścił każdy ich plan – mały i duży.

Kiedy obwieścił bliskim i znajomym, że wyjeżdża z miasta, jego ukochana poczuła się odrzucona. Bohater tak po prostu, bez mrugnięcia okiem, podeptał jej uczucia i zostawił samą. A przecież tyle jej obiecywał i zapewniał o swojej miłości. Jednak młodość wpłynęła na to, że chłopak podjął egoistyczną decyzję. I nie myślał zupełnie o tym, co będzie lepsze dla ich związku.

Teraz mężczyzna postanowił wrócić do rodzinnego miasta i odnaleźć dawną ukochaną. Chociaż nadal kocha muzykę i nigdy by z niej nie zrezygnował. Odżyły bowiem dawne uczucia, a bohater uświadomił sobie, że nie potrafi żyć bez dziewczyny.

Czy jednak po tylu latach da się jeszcze wszystko poskładać? I czy ona w ogóle będzie chciała na niego spojrzeć po tym, jak bez wahania ją zostawił?

Pierwszy tom The Beaumont Series pt. Forever my girl znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także