Tess Gerritsen powraca z nową powieścią!

Tess Gerritsen powraca z nową powieścią. Sekret, którego nie zdradzę - kup na TaniaKsiazka.plTess Gerritsen powraca z nową powieścią, co z pewnością ucieszy wszystkich fanów pisarki. Jeśli natomiast należycie do Czytelników, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z twórczością autorki, nic straconego. Teraz macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że każdy, kto poszukuje mrocznych i nieoczywistych thrillerów, będzie pod wrażeniem najnowszej powieści Gerritsen pt. Sekret, którego nie zdradzę. Książka w sprzedaży dostępna będzie od 25 października bieżącego roku. Sprawdźcie koniecznie, czym autorka zaskoczy tym razem!

Tess Gerritsen powraca z nową powieścią, a wraz z nią ulubione bohaterki

Sekret, którego nie zdradzę to powrót kultowych już postaci – detektyw Jane Rizzoli i lekarki sądowej Maury Isles. To właśnie seria z tymi bohaterkami stała się inspiracją do stworzenia serialu pt. Partnerki emitowanego na antenie TNT. Teraz macie niepowtarzalną okazję poznać nowe losy tej dwójki.

Jane Rizzoli i Maura Isles w swojej długoletniej karierze widziały już niemal wszystko. Trudno wskazać rzecz, która mogłaby je naprawdę zaskoczyć. Tym razem jednak muszą zmierzyć się z miejscem zbrodni, które nie przypomina nic, z czym do tej pory miały do czynienia. Kobiety docierają na miejsce zbrodni, a ofiarą okazuje się słynna producentka horrorów. Z pozoru kobieta wygląda, jakby zapadła w głęboki sen, leżąc na łóżku. Zabójca jednak pokusił się o makabryczny żart. W dłoniach ofiary umieścił jej gałki oczne, co przypominało scenę rodem z filmów produkowanych przez producentkę.

Maura Isles od razu zostaje zasypana pytaniami o przyczynę śmierci. Sprawa nie jest jednak łatwa, a ona nie ma pojęcia, co spowodowało zgon. Zaledwie kilka dni później ponownie zostają znalezione zwłoki, tym razem mężczyzny. Jane i Maura zyskują pewność, że morderca działa według pewnego klucza. Jego odkrycie pozwala policji przewidzieć kolejny krok brutala i ustalić, kto będzie następną ofiarą. Szybko okazuje się, że nowy cel jest już wybrany. Potencjalna ofiara jest jedyną osobą, która może pomóc złapać sprawcę. Kobieta jednak skrywa mroczną tajemnicę, której nie chce zdradzić nawet w obliczu śmierci.

Tess Gerritsen powraca z nową powieścią i po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzynią gatunku. Książkę pt. Sekret, którego nie zdradzę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także