Teściowe muszą zniknąć – Alek Rogoziński!

Teściowe muszą zniknąć - kup na TaniaKsiazka.plTeściowe muszą zniknąć to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości Alka Rogozińskiego. Poza tym powody do zadowolenia mają też wielbiciele komedii kryminalnej. Najnowsza powieść polskiego pisarza pojawi się w sprzedaży już od 20 maja 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego autora, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. A naprawdę warto, ponieważ historie tworzone przez Rogozińskiego cieszą się ogromną popularnością w całym kraju. Co takiego mają w sobie? Sprawdźcie to sami!

Teściowe muszą zniknąć – kilka słów o fabule książki

Bohaterki tej powieści na pozór są z dwóch różnych światów. Zofia zawsze zaczyna dzień i kończy odmawianiem zdrowaśki. Poza tym regularnie zasila konto radia Święta Jadwiga. A do tego uważa, że największą zmorą naszego kraju są tęczowi, lewactwo i ateiści nihiliści. Tymczasem Maja regularnie paraduje w marszach równości, żyje w konkubinacie i nadużywa wszystkich używek, jakie tylko wpadną jej w rękę. Ponadto z rzeczy uznawanych za święte, uznaje tylko święty spokój. W związku z tym nie ma się co dziwić, że obie panie w ogóle za sobą nie przepadają. Jest jednak mały problem. Ponieważ syn pierwszej z nich i córka drugiej są małżeństwem. Wkrótce przewrotny los stawia przed nimi ogromne wyzwanie. Ponieważ ich dzieci zostają oskarżone o morderstwo. A to oznacza jedno. Obie panie muszą połączyć siły, by udowodnić ich niewinność. W powietrzu wisi napięcie, a na język nasuwa się pytanie – czy Zofia i Maja w toku śledztwa same się nie pozabijają?

Alek Rogoziński po raz kolejny zachwyca i zaskakuje czytelników, serwując im komediowo-kryminalną powieść. Tu nie znajdziecie nudy. Ten kreatywny pisarz po raz kolejny udowadnia, że jego sukces to nie kwestia przypadku, a ogromnego talentu.

Przypominamy, że książka pt. Teściowe muszą zniknąć będzie dostępna w sprzedaży od 20 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi komedii kryminalnej!

Przeczytaj także