Terry Goodkind powraca z nowym cyklem!

Terry Goodkind powraca z nowym cyklem Pani Śmierci - zobacz na TaniaKsiazka.plTerry Goodkind powraca z nowym cyklem i bez wątpienia jest to świetna wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Pani Śmierci to pierwszy tom serii pt. Kroniki Nicci, który w sprzedaży pojawi się 18 sierpnia 2017 roku. Autor na całym świecie stał się popularny dzięki słynnej już serii Miecz Prawdy. To właśnie dzięki niej odbiorcy mieli okazję odkryć całkiem nową jakość w literaturze fantasy. Jak się okazuje, sam twórca przywiązał się do bohaterów, których stworzył. Bo najnowszy cykl będzie opowiadał o przygodach jednej z jego ulubionych postaci, pochodzącej z wcześniejszej serii. Czego więc mogą spodziewać się Czytelnicy? Koniecznie przekonajcie się o tym sami!

Terry Goodkind powraca z nowym cyklem i ponownie czaruje talentem

Zły imperator Jagang miał niegdyś swoją przyboczną, Nicci, zwaną też Panią Śmierci. Jednak na jego nieszczęście, przeszła ona na stronę Richarda Rahla i obecnie służy mu i Kahlan. To właśnie jako ich emisariuszka wyrusza w podróż. W wędrówce towarzyszy jej prostoduszny prorok Nathan, który z jakichś powodów utracił swój niezwykły dar. Parę wędrowców czeka mnóstwo niebezpiecznych przygód. Ponadto wplączą się w groźne, magiczne starcie. Wszystkie nieszczęścia, jakie na nich spadną, okazują się mieć jedno źródło. To tajemnicza księga życia, podarowana im przez wiedźmę. Niezwykłe zapisy, które zawiera oraz pragnienie Nathana, by ponownie odzyskać magiczny dar, składają się na serię katastrof.

Czy uda się im wypełnić swoją misję bez uszczerbku na zdrowiu? Czy zmiana stron okaże się dla Pani Śmierci korzystna? I czy na pewno porzuciła złego imperatora?

Terry Goodkind rozpoczynając najnowszą serię, udowadnia, że wciąż posiada ogromne pokłady weny i niezwykłych pomysłów. Fani twórczości fantasy z pewnością nie mają powodów do narzekań. A miłośnicy opowieści wspomnianego autora bez wątpienia z niecierpliwością oczekują dnia premiery pierwszego tomu.

Przypominamy więc, że pierwszy tom pt. Pani Śmierci z serii Kroniki Nicci w sprzedaży pojawi się 18 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy wszystkim, którzy oczekują od książki mnóstwa wrażeń i wciągającej fabuły.

Przeczytaj także