Teraz albo nigdy – Szymon Hołownia

Teraz albo nigdy - kup na TaniaKsiazka.plTeraz albo nigdy to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu. Poza tym powody do zadowolenia mają ci, którzy interesują się polską sceną polityczną. Bowiem jak wiemy od niedawna, autor książki, Szymon Hołownia, bierze udział w najbliższych wyborach na prezydenta Polski. Znany dziennikarz, felietonista i pisarz zdobył sobie rzeszę fanów, przez 12 lat prowadząc jeden z popularniejszych talent show w Polsce – Mam talent.  Co takiego ma do powiedzenia w najnowszej książce? Tego dowiecie się, czytając dalej. Koniecznie to sprawdźcie! W końcu, kto wie, może już niedługo zajmie jedno z najważniejszych stanowisk w państwie.

Teraz albo nigdy – kilka słów o książce

Przede wszystkim należy tu wspomnieć, że prezentowana dziś książka to zbiór najciekawszych i zawsze aktualnych tekstów Szymona Hołowni. Były one publikowane na łamach Tygodnika Powszechnego w latach 2017 – 2019. Czego możecie się po nich spodziewać? Autor podejmuje w nich tematy niezwykle ważne jak społeczeństwo, Kościół czy świat. Oto jak sam autor rekomenduje najnowszą publikację:

Gdybym miał się pokusić o samoocenę, powiedziałbym pewnie, że jestem genetyczną krzyżówką realisty z optymistą. Gołym okiem widzę, że jest źle. To nie znaczy jednak, że jest beznadziejnie. A skąd! Co zrobić, żeby było dobrze? To, o czym już na tych łamach pisałem. Co najmniej tyle czasu, ile poświęcamy na walkę ze złem, poświęcić na wspieranie dobra. Pomyj ile wylewamy na złych polityków, tyle miodu wylać na polityków (czy kandydatów) dobrych. Ile psioczenia na niemądrych hierarchów, tyle lajków (na różne sposoby wyrażanych) dla tych, którzy robią rzeczy dobre. Ile energii wydanej na krytykowanie wstrętnych mediów, tyle wspierania tych uczciwych i mądrych. Chcemy lepszej Polski, lepszego Kościoła? Samo się, proszę Państwa, nie zrobi.

Prezentowaną dziś książkę pt. Teraz albo nigdy Szymona Hołowni znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi literatury faktu. Sprawdźcie koniecznie, jakie plany i pomysły ma kandydat na prezydenta Polski. I dajcie nam znać, co sądzicie o jego kandydaturze!

Przeczytaj także