Terapeutka – nowa powieść B.A. Paris już w kwietniu!

Przeprowadzka do domu na ekskluzywnym, zamkniętym osiedlu — spełnienie marzeń, czy początek koszmaru? Wokół tego pytania fabułę swojego najnowszego thrillera konstruuje autorka bestsellera Za zamkniętymi drzwiami. Terapeutka, nowa powieść B.A. Paris, pojawi się w naszej księgarni 14 kwietnia.

Terapeutka - nowa powieść B.A. Paris już w kwietniu!

Nowa powieść B.A. Paris — Terapeutka

Jesteście ciekawi, jaką tym razem historię przygotowała jedna z najpopularniejszych autorek thrillerów psychologicznych?

Główną bohaterką Terapeutki jest Alice, która wraz z partnerem wprowadza się do świeżo wyremontowanego domu na renomowanym zamkniętym osiedlu. Nowe miejsce do życia ma być spełnieniem marzeń. Wszystko wydaje się idealne: dom, okolica, sąsiedzi, a teraz Alice i Leo mają się stać częścią tego idealnego mikroświata.

Kiedy kobieta zaczyna poznawać sąsiadów, na jaw wychodzi historia jej nowego domu. Okazuje się, że przed przyszłymi domownikami ukryto przerażający sekret dotyczący poprzedniej właścicielki nieruchomości – terapeutki Niny.

Kiedy tajemnica staje się obsesją

Po pewnym czasie Alice zaczyna czuć więź z Niną, a to uczucie z każdym dniem przybiera na sile. Tragedia sprzed lat staje się mroczną ciekawostką, która w umyśle Alice zamienia się w obsesję. Kiedy próbuje zagłębić się w tajemnicę, chce porozmawiać o przeszłości z sąsiadami, za każdym razem zderza się ze ścianą milczenia.

Okazuje się, że ideały są okupione tajemnicami i przemilczeniami. Bardzo często to, co piękne na zewnątrz, okazuje się zepsute w środku. A nowi sąsiedzi Alice wcale nie są tak idealni, jak na początku myślała.

Jak tajemnica z przeszłości wpłynie na rzeczywistość, w jakiej żyje Alice? Czy kobiecie uda się uciec z sideł, w jakie zapędzi ją obsesja? Jaka historia wiąże się z nowym, idealnym domem? Jakie tajemnice są poukrywane za pięknymi fasadami?

Jeżeli pasjami zaczytujecie się w thrillerach psychologicznych, to nowej powieści B.A. Paris nie możecie przegapić! Premierę Terapeutki zaplanowano na połowę kwietnia, więc jeżeli nie chcecie przegapić tej daty, to książkę możecie już dziś zamówić w przedsprzedaży. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Nie znacie poprzednich thrillerów autorki? W takim razie zajrzyjcie tutaj: książki B.A. Paris.

Przeczytaj także