Ten Zły – nowość od Niegrzecznych Książek

Powieść Ten Zły – nowość od Niegrzecznych Książek niedawno trafiła na półki księgarń. To debiutancka książka Natalii Dziadury, która z pewnością może zainteresować fanki i fanów erotyków. Z jakim złem będzie musiała zmierzyć się Liliana, czyli główna bohaterka powieści?

Ten Zły - nowość od Niegrzecznych Książek

Ten Zły – nowość od Niegrzecznych Książek

Debiutująca Natalia Dziadura w swojej pierwszej powieści zdecydowała się sięgnąć do motywów oraz postaci, które znane są z mitologii słowiańskiej.

Dwudziestopięcioletnia Lilianna dowiaduje się, że w spadku po dziadkach otrzymała dom. Kobieta potrzebuje pieniędzy na nowe mieszkanie i rozkręcenie biznesu, dlatego postanawia sprzedać nieruchomość. Udaje się do Orlic, by sprawdzić stan odziedziczonego gospodarstwa. Ku jej zaskoczeniu, dom jest zadbany – wygląda na to, że ktoś doglądał tego miejsca.

W drodze i w czasie pobytu w Orlicach Lilianna poznaje tajemniczych mężczyzn, którzy niezwykle ją intrygują. Jeden z nich przedstawia się jej jako Iwar Wels. Młoda kobieta czuje, że ulega jego urokowi. Czy ze stron nieznajomego grozi jej jakieś niebezpieczeństwo?

Główna bohaterka nie wie jeszcze, że dawno temu jej przodkini wplątała ją w układ zawarty z nadprzyrodzonymi siłami. Aby ochronić bliskich, prababka Lilianny. Okazuje się, że właśnie nadszedł czas spłaty zaciągniętych w przeszłości długów.

Ten Zły Natalii Dziadury – premiera książki

Premiera książkowego debiutu Natalii Dziadury odbyła się 12 maja 2021 roku.

Powieść ukazała się nakładem wydawnictwa Niegrzeczne Książki, czyli imprintu Wydawnictwa Kobiecego.

Fragment Tego Złego możecie za darmo przeczytać pod tym linkiem.

Książkę znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Książki erotyczne z wątkami fantastycznymi

Lubicie czytać książki erotyczne z wątkami fantastycznymi, zaczerpniętymi między innymi z legend i mitologii?

Jeśli tak, więcej powieści tego typu znajdziecie w kategorii Paranormal romance i romanse fantasy Strefie Niegrzecznych Książek  w Taniej Książce. Wystarczy, że klikniecie ten link.

Zobacz także:

Przeczytaj także