Tego nie mogę ci powiedzieć – zapowiedź

Tego nie mogę Ci powiedzieć to książka Justyny Sznajder, zwyciężczyni w konkursie ogłoszonym w ubiegłym roku przez Wydawnictwo Kobiece. Zadanie polegało na napisaniu powieści mieszczącej się gatunkowo w zakresie literatury młodzieżowej lub New Adult, inspirowanej podanym przez wydawnictwo moodboardem oraz tytułem, pod którym to właśnie niedawno została wydana książka. Premierę Tego nie mogę Ci powiedzieć zaplanowano na 16 czerwca. Zobacz, w jakie rejony nastoletniej duszy zabierze Cię autorka.

Tego nie mogę Ci powiedzieć okładka książki >>

Tego nie mogę ci powiedzieć

Główną bohaterką książki pt. Tego nie mogę Ci powiedzieć jest Karolina. To zwykła, spokojna dziewczyna z dobrego domu, której cały świat wywrócił się do góry nogami. Nagle zmienia swoje życie i przyzwyczajenia, rezygnując nawet ze spotkań ze znajomymi. Odcina się od nich i teraz praktycznie całe dnie przesiaduje w domu. Czas spędza na doskonaleniu japońskiej sztuki składania papieru. Jednak nie tylko origami zajmuje jej uwagę. Karolina bowiem wciągnęła się w komputerową grę League of Legends i to właśnie grając w LOL-a, w tej wirtualnej przestrzeni, poznaje Kubę. Chłopak ten wywodzi się z zupełnie innego, znacznie trudniejszego środowiska. Jego codzienność to stosujący przemoc ojciec, zastraszona matka oraz młodsze rodzeństwo, które chłopak chciałby uchronić przed złem tego świata.

Z biegiem czasu między Karoliną a Kubą powstaje silna więź, która przestaje przypominać jedynie typową sympatię internetowych znajomych. Swoją głęboką przyjaźń z trybu online postanawiają przenieść do realu i spotkać się twarzą twarz. Czy w innych warunkach, odsłonięci, bez szklanej ochrony ekranu monitora będą w stanie się otworzyć i utrzymać ten poziom porozumienia, jaki udało im się wypracować? Czy Karolina wreszcie zdradzi Kubie swój największy sekret? Ten, który do tej pory zbywała krótkim tego nie mogę ci powiedzieć?

>> Czytaj darmowy fragment książki <<

Powieść Tego nie mogę Ci powiedzieć możesz zamówić w przedsprzedaży, przechodząc na tę stronę.

Zobacz także:

Przeczytaj także