Te wiedźmy nie płoną – Isabel Sterling

Te wiedźmy nie płoną - kup na TaniaKsiazka.plTe wiedźmy nie płoną to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury młodzieżowej. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele fantastyki. Jedno jest pewne. Prezentowana dziś książka przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym odbiorcom. Powieść Isabel Sterling jest już dostępna na polskim rynku. Warto tutaj również wspomnieć, że ta historia cieszy się już ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. W błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera, stając się międzynarodowym hitem. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej!

Te wiedźmy nie płoną – kilka słów o fabule książki

Główną bohaterką powieści jest Hannah. Czarownica z krwi i kości, z umiejętnością kontrolowania ognia, ziemi, wody i powietrza. Choć mieszka w Salem, jej magia jest tajemnicą, którą musi zachować dla siebie. Ponieważ w innym przypadku może ją stracić i to na zawsze. W związku z tym Hannah spędza większość czasu, unikając swojej eks, Veroniki, i pracując w lokalnym sklepie z magicznymi obiektami.

Jednak już wkrótce przerażający rytuał krwi przerywa zabawę pod koniec roku szkolnego. Poza tym dowody na istnienie mrocznej magii zaczynają pojawiać się w całym Salem. Tym samym bohaterka jest pewna, że to dzieło śmiertelnie groźnej Krwawej Czarownicy. Na domiar złego, w mieście pojawia się nowa dziewczyna, Morgan, która skrada serce nastoletniej czarownicy. Chcąc ocalić swój sabat i zdobyć serce dziewczyny, Hannah będzie musiała przetestować granice swojej mocy.

Może najbardziej znaną nastoletnią czarownicą jest Sabrina, ale o tej czwórce jeszcze usłyszy świat. Możecie być tego pewni!

Przypominamy, że książka pt. Te wiedźmy nie płoną na polskim rynku jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Przypadnie ona do gustu wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej i fantastyki. Jeśli zatem poszukujecie wciągającej i intrygującej historii, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie książka Isabel Sterling, która cieszy się tak ogromną popularnością wśród odbiorców na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także