TargiKsiążki.Online vol. 3 – zaczęliśmy odliczanie!

Właśnie w tej chwili przyda Ci się kalendarz, więc jeżeli nie masz go w pobliżu, to dam ci chwilkę na poszukiwania…. Już? W takim razie jesteś już w pełnej gotowości na bardzo ważną wiadomość! Oficjalnie ogłaszamy termin wielkiego książkowego święta: TargiKsiążki.Online vol. 3 startują dokładnie 17 maja!

TargiKsiążki.Online vol. 3 - zaczęliśmy odliczanie!

TargiKsiazki.Online vol. 3 17-28 maja 2021!

Nie planuj nic na drugą połowę maja, bo na nic innego nie znajdziesz czasu! Już dziś zacznij kombinować, żeby oszczędzić godziny, które później spędzisz, oglądając i uczestnicząc w WYWIADACH LIVE z pisarzami.

Przygotuj się, bo czekają Cię KONKURSY z nagrodami i już zacznij odkładać złotóweczki na nowe książki ze specjalnymi, targowymi RABATAMI!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku >

Drogi Książkoholiku, przecież na tym wielkim świętowaniu czytelnictwa nie może Cię zabraknąć! Najlepiej już dziś dołącz do naszego targowego wydarzenia na Facebooku. Wtedy będziesz mieć pewność, że nie ominie Cię nic ciekawego!

Dlaczego nie może Cię zabraknąć?

Po pierwsze, nie masz wymówki. — Żeby wziąć udział w TargiKsiazki.Online nie musisz przyjeżdżać do Białegostoku. Możesz to zrobić z każdego miejsca we wszechświecie, pod warunkiem, że będziesz mieć tam dostęp do Internetu.

Po drugie, wywiadów możesz słuchać ukradkiem, po cichutku, nawet podczas pracy, zakupów, czy wykonywania innych czynności.

Trzecie, to wielkie święto miłośników książek i na pewno uda nam się zgromadzić olbrzymią grupę książkoholików, wyobrażasz sobie, że Ciebie mogłoby wśród nich zabraknąć?

Po czwarte — ważne jeżeli jesteś introwertykiem — nie ma szans, że poczujesz w tym tłumie zapaleńców jakikolwiek dyskomfort. Książkowa feta z zachowaniem komfortowego dystansu, w ciszy… Przecież to jak spełnienie marzeń.

Po piąte — tu już przestaję żartować — bezpieczeństwo. Pandemia nie ma wstępu na nasze targi. No chyba, że w Twoim targowym koszyku znajdzie się Bastion Kinga.

Serio, jeszcze się zastanawiasz?

W takim razie musisz poczuć przedsmak naszych wiosennych targów książki! W takim razie zerknij, jak było jesienią:

Teraz będzie jeszcze lepiej!

TargiKsiążki.Online vol. 3 - zaczęliśmy odliczanie!

TargiKsiazki.Online vol. 3 – zapisz w kalendarzu te daty: 17-28 maja 2021, bo nie wyobrażamy sobie ich bez Ciebie!

Przeczytaj także