Targi Książki w Krakowie 2017 – przybywamy!

Targi Książki w Krakowie 2017 – przybywamy! Dołącz do nas >>Z niebywałą przyjemnością informujemy, że zbliżają się Międzynarodowe Targi w Krakowie, a my pojawimy się na nich jako wystawcy! Serdecznie Was zapraszamy na to wydarzenie, bo szykujemy moc atrakcji i nie możemy się doczekać żeby się z Wami spotkać. 🙂

Będziemy na Targach Książki w Krakowie!

Targi odbędą się w dniach 26 – 29 października 2017 roku i będziemy na nich od początku do końca. 😉 Będziecie mogli nas znaleźć w hali „WISŁA” na stoisku C79.

Targi Książki w Krakowie 2017 – przybywamy! Dołącz do nas >>

Pełny plan hali dostępny jest TUTAJ.

Co przygotowaliśmy dla Was na miejscu? Mnóstwo książkowych nowości i bestsellerów w atrakcyjnych cenach, a także nasze TanioKsiążkowe gadżety! To będzie doskonała okazja na to żeby zrobić zapasy przed zimą i jeszcze sporo zaoszczędzić. 😉 Nad wszystkim będzie czuwać nasza uśmiechnięta ekipa, która będzie do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania targów.

Elżbieta Cherezińska na stoisku TaniaKsiazka.pl! Sprawdź >>Swoją obecnością zaszczyci nas Elżbieta Cherezińska! Pani Elżbieta będzie podpisywać książki na naszym TanioKsiążkowym stoisku C79 w sobotę (28.10) w godz. 15-17. To obowiązkowy punkt programu każdego fana i fanki tej współczesnej autorki powieści historycznej. Nie możecie tego przegapić!

Paweł Opydo na stoisku TaniaKsiazka.pl! Sprawdź >>Poza tym tylko na naszym stoisku odbędzie się spotkanie fanów Pawła Opydo, czyli popularnego youtubera znanego m.in. z serii ZŁE KSIĄŻKI. Będzie czas na wspólne zdjęcia, autografy i miłe pogawędki. 🙂 Spotkanie odbędzie się na naszym stoisku C79 w sobotę (28.10) w godz. 13-15. Link do wydarzenia spotkania z Pawłem jest dostępny TUTAJ.

Koniecznie zawitajcie do nas na targach, a gwarantujemy Wam świetną zabawę w gronie fajnych ludzi oraz mnóstwo produktów w promocyjnych cenach! Dołączajcie też do naszego wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco aktualizujemy informacje o naszej obecności na Targach. Link do wydarzenia jest dostępny TUTAJ. Serdecznie Was zapraszamy! Każdy kto nas odwiedzi będzie zadowolony. 😉

21 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2017

To niebywałe wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy Czytelników, autorów i wydawców. Kraków na cztery dni staje się stolicą literatury! Na poprzedniej edycji targów pojawiło się blisko 700 wystawców i ponad 68 tysięcy zwiedzających, więc w tym roku zdecydowanie powinniście dołączyć do tego grona! Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to ogromna i różnorodna impreza dla wszystkich miłośników literatury. Znajdziecie tam nie tylko najnowszą ofertę polskich i zagranicznych wydawnictw, ale też liczne warsztaty, wystawy, konkursy czy spotkania z autorami. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. Jakub Ćwiek, Remigiusz Mróz, Olga Tokarczuk, Katarzyna Bonda czy Camilla Läckberg, a to tylko niektórzy z kultowych pisarzy dostępnych podczas targów. Tam po prostu trzeba być!

Wstęp na targi jest płatny. Bilety jednorazowego wstępu kosztują – 8,00 zł (normalny) / 6,00 zł (ulgowy). Karnet czterodniowy umożliwiający wielokrotny wstęp przez cały czas trwania targów kosztuje 21,00 zł. Bilety można kupić TUTAJ.

Targi Książki w Krakowie – widzimy się na miejscu!

Pamiętajcie żeby koniecznie odwiedzić nas podczas Targów Książki w Krakowie. 🙂 Chcemy przybić piątkę każdemu KsiążkoManiakowi! Szykuje się świetna książkowa impreza, dlatego nie może Was tam zabraknąć. Do zobaczenia. 😉


Stoisko TaniaKsiazka.pl

26 – 29 października 2017 r.
hala „WISŁA” – stoisko C79

21 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9

Bilety jednorazowe – 8,00 zł (normalny) / 6,00 zł (ulgowy)

Karnet czterodniowy – 21,00 zł

Bilety można kupić TUTAJ.

Przeczytaj także