Targi Książki w Krakowie 2017 – relacja z wydarzenia!

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2017! Sprawdź fotorelację >>Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie za nami. 😉 To było kilka dni intensywnej pracy, niesamowitych atrakcji oraz radosnych spotkań z Wami. Walizki rozpakowane, zdjęcia zgrane, a emocje już opadły. Czas na podsumowanie! Targi Książki w Krakowie 2017 – relacja z tej imprezy pozwoli Wam przeżyć to niesamowite wydarzenie jeszcze raz!

Targi Książki w Krakowie 2017

Targi Książki w Krakowie to jedna z największych imprez książkowych w kraju. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2017! Sprawdź fotorelację >>Prawdziwe święto wszystkich książkoholików i obowiązkowy punkt na czytelniczej mapie Polski! Dzięki temu wydarzeniu promującemu czytelnictwo, każdy ma okazję zdobyć swoje wymarzone książki w niskich cenach, a także spotkać się z popularnymi autorami. Święto literatury pod Wawelem jest gwarancją niesamowitej atmosfery. Podczas 21 edycji tej literackiej uczty nie mogło być inaczej i od samego wejścia wiedzieliśmy, że trafiliśmy do środowiska, gdzie panują przyjazne warunki do życia. Wystarczyło, że poczuliśmy zapach książek. 😀

Kiedy tylko przybyliśmy na miejsce, naszym oczom ukazał się gigantyczny obiekt EXPO Kraków, który, co roku gości setki tysięcy ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie książek. Od razu wypłynęliśmy na szerokie wody w stronę hali „Wisła”, gdzie mieściło się nasze stoisko C79.

Targi Książki w Krakowie 2017 – fotorelacja!

Podczas wszystkich dni targów mogliście śledzić nasze poczynania na naszym fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie. Chociaż pracy było bardzo dużo, bo nasze stoisko było oblegane przez tłumy (co nas bardzo cieszy), to staraliśmy się znaleźć chwilę, aby pokazać Wam, co ciekawego działo się na targach. A działo się bardzo dużo!

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2017! Sprawdź fotorelację >>

Podczas gdy nasi sprzedawcy uwijali się w pocie czoła, aby obsłużyć wszystkich klientów chętnych na dobrą literaturę, nasi dzielni reporterzy jedną rękę trzymali na pulsie, a w drugiej ściskali telefony i aparaty, żeby to wszystko relacjonować na żywo! Jeżeli nie śledziliście naszych relacji na bieżąco, to teraz macie okazję przeżyć to z nami jeszcze raz!

Spotkanie z Abigail Jailette

W sobotę (25.11) między godziną 11:00, a 13:00 na naszym stoisku odbyło się spotkanie fanów popularnej booktuberki – Abigail Jailette!

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2017! Sprawdź fotorelację >>

Anna okazała się przemiłą kobietą z gigantycznym poczuciem humoru i jeszcze większą wiedzą na temat książek. Spotkanie jej fanów było bardzo intensywne, bo naprawdę wiele widzów chciało poznać swoją internetową idolkę. Na dodatek klientów ciągle przybywało! Zresztą zobaczcie to na własne oczy, bo na kanale Abigail jest dostępna relacja z tego wydarzenia! Sprawdź >>

Elżbieta Cherezińska podpisuje swoje książki

Tego samego dnia o godzinie 15:00 na naszym stoisku zagościła Elżbieta Cherezińska, która podpisywała swoje książki. Tłum jej fanów ustawił się w kolejce jeszcze na długo przed rozpoczęciem. Pani Elżbieta promieniała radością i dobrą energią, dlatego to wydarzenie przebiegło pod znakiem szerokiego uśmiechu. No i oczywiście pod logiem TaniejKsiążki. 😉 Nasz reporter Wojciech dzielnie stał w nieruchomej pozycji, aby na żywo relacjonować całe spotkanie. Nagranie możecie zobaczyć TUTAJ.

Spotkanie z blogerką Książka przyjacielem

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2017! Sprawdź fotorelację >>Natomiast w niedzielę o godzinie 11:00 zawitała do nas uśmiechnięta miłośniczka książek i blogerka Ania, znana w Internecie jako Książka przyjacielem. Spędziła na naszym stoisku 3 godziny, ale w jej towarzystwie ten czas zleciał szybko jak sekundy. 😉 Ania posiada dużą wiedzę o literaturze, którą chętnie się dzieliła nie tylko ze swoimi fanami, ale również z klientami odwiedzającymi nasze stoisko. 🙂 Blogerka pomogła nam nawet nagrać film zachęcający do głosowania! Można go zobaczyć TUTAJ.

Atrakcje Targów Książki w Krakowie

Podczas Targów Książki w Krakowie zdecydowanie nie było czasu na nudę. Wiele długich i przyjemnych godzin można było spędzić na naszym stoisku C79, gdzie na klientów czekały bestsellery z dodatkowym rabatem, tanie książki, gadżety, a także darmowe zakładki oraz wlepki! Nasze stoisko działało jak magnes na klientów. 😉 Z tego miejsca chcieliśmy od razu podziękować wszystkim osobom, które znalazły chwilę żeby z nami porozmawiać oraz pochwalić nas za dotychczasową pracę. Od Waszych słów zrobiło nam się cieplej na sercu! 🙂

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2017! Sprawdź fotorelację >>

No, ale nie samymi książkami człowiek żyje, dlatego w wolnej chwili nasi TanioKsiążkowi dziennikarze zwiedzali halę w poszukiwaniu ciekawych atrakcji. A tych nie brakowało!

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2017! Sprawdź fotorelację >>

Podczas Targów Książki odbywało się mnóstwo spotkań z autorami, m.in. z Jackiem Cyganem, Jerzym Owsiakiem czy Mirosławem Hermaszewskim. A to tylko nieliczni z tych, których można było zobaczyć na Targach!

Na miejscu odbyła się również wielka wymiana książek „Z półki na półkę”, której byliśmy partnerem, organizowana przez serwis LubimyCzytać.pl. Kolejka do tej akcji była naprawdę wielka, ale cierpliwość zdecydowania popłacała, bo każdy uczestnik wymianki wychodził z niej zadowolony. 😉

Targi Książki w Krakowie – musisz tam być za rok!

Część osób z naszej ekipy była na Targach Książki w Krakowie po raz pierwszy, a niektórzy byli na każdej edycji. Wszyscy zgadzają się ze sobą jednogłośnie – to trzeba przeżyć samemu!

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2017! Sprawdź fotorelację >>

Targi Książki w Krakowie 2017 były niesamowitą imprezą, której klimat ciężko opisać w jednej relacji. Mnóstwo interesujących książek w niskich cenach, możliwość spotkania się z pisarzami, multum konkursów oraz innych atrakcji – to wszystko powoduje, że Targi naprawdę ciężko opuszczać. My szykujemy już swoje walizki, bo wybieramy się na Targi za rok i serdecznie Was na nie zapraszamy! 🙂

Przeczytaj także