TargiKsiazki.Online – czas start!

3… 2… 1… Start! To odliczanie wcale nie dotyczy startu rakiety Falcon 9, tylko rozpoczęcia TargówKsiążki.Online! Przed nami aż trzy tygodnie książkowego świętowania! Czeka na was mnóstwo okołoksiążkowych atrakcji. Zaczynamy już dziś!

TargiKsiazki.Online - sprawdź >

TargiKsiazki.Online: 1-21 czerwca!

Zewsząd docierają do nas szepty książkoholików, szepty pełne żalu i bólu z powodu odwołania wszystkich wiosennych targów książki. Z powodu pandemii nie mogły się odbyć ani targi w Warszawie, ani w naszym rodzinnym Białymstoku. Postanowiliśmy ulżyć czytelnikom w cierpieniu, toteż przenieśliśmy książkową imprezę do internetu.

Targi z domową atmosferą >

W Targach Książki Online możecie uczestniczyć bez względu na to, w jakim miejscu się aktualnie znajdujecie. Zatem nie musicie spędzać godzin w samochodach, pociągach i autobusach, żeby na nie dojechać. Nie musicie myśleć o tym czy, żeby spakować wszystkie targowe zakupy, wystarczy jedna walizka, czy raczej powinniście zaopatrzyć się we dwie. Dlaczego? Bo wszystkie książki, jakie uda Wam się upolować przyjadą do Was, na adres, jaki podacie.

Mnóstwo wydarzeń towarzyszących

Co na Was czeka? Wywiady wideo oraz spotkania live i chaty z pisarzami. Na targach będziemy gościć autorów, których uwielbiacie. Wystarczy, że wymienimy kilka nazwisk: Katarzyna Berenika Miszczuk, Piotr C, Jakub Małecki, Alek Rogoziński, Marta Galewska-Kustra, Jacek Galiński… A to jeszcze nie wszyscy autorzy, z jakimi spotkacie się wirtualnie tylko w tym tygodniu.

Jak zawsze, pamiętamy o najmłodszych. Przygotowaliśmy cykl Wieczorynek, w których pisarze czytają swoje książki dla dzieci.

Będziemy mieć też konkurs dla uczestników, a do wygrania — spełnienie marzeń książkoholika — rok czytania za darmo! Szczegóły zdradzimy wkrótce.

A teraz promocje, a tych będzie mnóstwo, bo Targi Książki Online to 10 nowych promocji co tydzień! Na wirtualnych stoiskach wydawnictw czekają na Was książki ze specjalnymi zniżkami. Zatem nie ma na co czekać, dołączcie do książkowego święta!

Dołącz do TargówKsiazki.Online >

Żeby być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, subskrybuj targowy newsletter, możesz to zrobić tutaj.TargiKsiazki.Online - sprawdź >

Przeczytaj także