TanioKsiążkowy Outlet – przytul książki tańsze do -80%!

Jesteś łowcą okazji? No to trafia Ci się właśnie Okazja przez duże „O”! Nasz TanioKsiążkowy Outlet stanie się teraz Twoim ulubionym miejscem. Wejdź tam i przytul książki tańsze nawet do -80%! Wiadomo, jak to jest w grudniu… Święta, prezenty i niewiele pieniędzy zostaje na inne przyjemności. A Książkoholik przecież czytać coś musi! Dlatego zapraszam Cię do krainy cudownie przecenionych książek!

TanioKsiążkowy Outlet do -80% Sprawdź >>

TanioKsiążkowy Outlet – taniej do -80%!

Cicho, cicho… słyszysz? To nasz TanioKsiążkowy Outlet woła Cię, pragnąc Twojej bliskości: „Chodź do mnie! Mam dla Ciebie produkty tańsze do -80%!”. Wejdź na tę stronę i przytul książki w obniżonych cenach. W tym dziale znajdziesz końcówki nakładów. Większość egzemplarzy ma niewielkie uszkodzenia, np. porysowaną okładkę, zagięte rogi, pożółkłe kartki, naderwane strony. Niektóre mogą również być pozbawione dodatków. Dlatego nie podnoś alarmu, gdy nie znajdziesz dołączonej płyty CD, DVD, kart, mazaków, długopisów i innych drobiazgów, które obiecywał wydawca –  takie są prawa outletu. Wydawać by się mogło, że to towar niepełnowartościowy, ale umówmy się – czy zarysowana okładka odejmuje książce wartość jej treści? No pewnie, że nie!

Nie proponujemy tych książek na prezent (choć pewnie znalazłyby się i takie bez skazy). Jeśli nie przeszkadzają Ci uszkodzenia lub brak elementów o mniejszym znaczeniu – zajrzyj do naszego Outletu i odszukaj tytuły, które Cię interesują. Są tam książki dla dzieci, poradniki, kryminały, romanse, fantastyka, literatura faktu, książki obyczajowe czy historyczne. Wzbogać nimi samym swoją własną prywatną literacką kolekcję. Weź dużo! Spokojnie, biblioteczka wytrzyma! 😉 A na pewno wytrzyma Twój portfel, skoro zniżki sięgają nawet -80%.

Produkty z TanioKsiążkowego Outletu to towar pochodzący ze zwrotów lub od dostawców specjalizujących się w sprzedaży końcówek serii. Jedyna wada? Nie możesz ich wymienić na produkty pełnowartościowe z innych działów. Możesz tu natomiast czasem trafić na prawdziwe perełki – gry planszowe lub puzzle.

Pamiętaj, TanioKsiążkowy Outlet najczęściej oferuje produkty w pojedynczych egzemplarzach. Dlatego zakupy tutaj odbywają się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Trzymamy kciuki za udane łowy!

 

TanioKsiążkowy Outlet do -80% Sprawdź >>

Czytaj także:

Przeczytaj także