Tanioksiążkowe urodziny już na finiszu. Łapcie duży rabat na książki – nawet 60%!

z:theoriginalpartybag

Jeszcze tylko przez dwa dni będziemy świętowali nasze 11.urodziny! Następne wielkie święto naszej księgarni dopiero za rok. Spieszcie się, żeby skorzystać z promocji i konkursów, które przygotowaliśmy na ten wyjątkowy czas.

W piątek ruszyła nasza najnowsza promocja: “Im więcej, tym więcej! -45%, -55%, -60%”. Osoby, które kupią 3 tytuły i więcej z promocyjnej listy, otrzymają duży rabat na książki, aż 60%! Uwaga powtarzam: 60%. 🙂 Koniecznie sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was tym razem. Promocja trwa do ostatniego dnia naszych urodzin, czyli do 17 maja włącznie.

Duży rabat na książki

harry

Tak fantastycznej promocji z pewnością dawno nie spotkaliście. Kupując trzy książki, można uzyskać na nie aż 60%-ową zniżkę. Osoby, które wybiorą z promocyjnej listy dwa tytuły, otrzymają równie imponujący rabat – 55%. Kupujący jedną książkę, otrzymają: – 45% rabatu. Każda opcja jest atrakcyjna, oczywiście im więcej, tym więcej. 🙂

Promocyjna lista zawiera aż 150 fantastycznych tytułów. Wybierając książki z zestawienia, możecie przy okazji przygotować kilka upominków z okazji zbliżających się świąt: Dnia Matki i Dnia Dziecka.

Książką, z której z pewnością ucieszą się mamy, jest Kiedy księżyc jest nisko Nadii Hashimi. To opowieść, która opowiada o sile matczynego serca i o przeciwnościach, które jest w stanie pokonać. Paniom z pewnością spodoba się także Sekretne życie Chanel No.5 J Mazzeo Tilar, historia powstawania jednego z najbardziej znanych na świecie zapachów perfum. W tym małym flakoniku kryje się wiele tajemnic, wiele doświadczeń trudnych i bolesnych i historia, którą musicie poznać.

Duży rabat na książki – pomysły na Dzień Dziecka

Z kolei dzieciom z pewnością spodobają się takie książki jak: Quick, Zbychu, bółka i spółka Julki Quick czy Magnus Million i szmaragdowa mgła Jean-Philippe Arrou-Vignod. Starsze dzieci i dorośli ucieszą się z niesamowitych kolorowanek prosto ze świata Harry’ego Pottera: Harry Potter. Magiczne miejsca i postacie do kolorowania. Są to niezwykle zaawansowane technicznie ilustracje, które dla dzieci będą wyzwaniem, a dla dorosłych szansą na chwilę relaksu.

Jedna z ostatnich urodzinowych promocji wkrótce się zakończy, dlatego nie zwlekajcie i szukajcie kolejnych wspaniałych książek na naszej promocyjnej liście. Liczba produktów jest ograniczona, czyli kto pierwszy, ten lepszy. 🙂

Listę promocyjnych produktów znajdziecie: TUTAJ.

promocja

Przeczytaj także