TanioKsiążkowa promocja na książki o zdrowym stylu życia

fit

źródło: popsugar.com

Na szczęście w walce o wymarzoną sylwetkę i zdrowie nie jesteśmy już sami. Dzięki specjalistom, którzy spisali swoje porady i wskazówki w książkach, możemy w zaciszu własnego domu samodzielnie przeprowadzać życiową i wizerunkową metamorfozę. Ćwiczenia, plan treningowy, odpowiednie odżywianie, strona po stronie, dostajemy gotowy przepis na sukces. Zajrzyjcie do naszej najnowszej promocji, która trwa do 14 czerwca włącznie. Znajdziecie tam książki o zdrowym stylu życia przecenione aż o 35%!

Książki o zdrowym stylu życia – know how

Wybraliśmy dla Was nie tylko tytuły takich autorów jak Anna Lewandowska, ale także wiele innych tytułów obalających mity związane z odchudzaniem i dostarczających wiele niezwykle interesujących informacji generalnie o zdrowiu. Na naszej promocyjnej liście znajdzie się blisko 300 tytułów, spośród których na pewno wybierzecie książkę i autora, którzy będą idealnie dopasowani do Waszych potrzeb, oczekiwań i możliwości.

Warto zwrócić uwagę na tytuł: Księga soków Michaela T. Murray’a, tym bardziej, że zbliżające się lato to idealna pora na przyrządzanie soków owocowo-warzywnych. Z tej książki dowiecie się nie tylko, jak przyrządzać pyszne soki na 70 sposobów, ale także tego, że właśnie dzięki nim można pokonać raka, obniżyć ciśnienie krwi, czy spowolnić proces starzenia.

Książki o zdrowym stylu życia – najlepsze tytuły

jedzBardzo ciekawą pozycją jest: Jedz, ćwicz, chudnij. I nie poddawaj się Aldony Sosnowskiej-Szczuki. Dziennikarka opisuje swoją własną walkę o wymarzoną sylwetkę. Okazuje się, że nie stosowała ona drakońskich diet, ale odchudzała się „z głową” i bez nadmiernych wyrzeczeń.

Z kolei Projekt: Bieganie to idealna propozycja dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem. W tej chwili ten rodzaj aktywności stał się niezwykle popularny. Mam wrażenie, że biegają już chyba wszyscy. Jednak, mimo iż jest to aktywność niezwykle skutecznie redukująca wagę i poprawiająca stan zdrowia, wymaga odpowiedniego przygotowania i sporej wiedzy, aby biegając nie zrobić sobie krzywdy.

Pamiętajcie, promocja trwa tylko do 14 czerwca. A rabaty mogą sięgać nawet 35%! 

Całą promocyjną listę znajdziecie w tym miejscu.

 książki o zdrowym stylu życia.

Przeczytaj także