TanioKsiążkowa koszulka Jeszcze tylko JEDEN rozdział i idę spać…

Prezentujemy nasze najnowsze projekty damskich koszulek, które z humorem starają się promować ideę czytelnictwa.

Koszulki są jak najbardziej WYJŚCIOWE, czyli właściwie można je zakładać na każdą okazję, i bez okazji też 🙂 Każda przyjazna, książkowa dusza na pewno nie obrazi się również, jeśli otrzyma którąś z TanioKsiążkowych koszulek w prezencie

Obecnie koszulki dostępne są w czterech rozmiarach S, M, L, XL.

Kup koszulkę o 38% taniej na TaniaKsiazka.pl! Tylko 24,99 zł >

TanioKsiążkowa koszulka Jeszcze tylko JEDEN rozdział i idę spać...

Specyfikacja koszulki:

Marka: PromoStars
Model: Geffer 250
Kolor: biały
Gramatura: 150 g/m2
Jakość: pierwsza
Skład: 100% bawełny ring-spun
Opis: dzianina single jersey, bawełniany ściągacz, boczne podwójne szwy

***

Opis koszulki:

Jeszcze tylko jeden rozdział i idę spać…

Fantastyczna, śmieszna, PRAWDZIWA, książkowa… Prezentujemy najnowszą koszulkę TanioKsiążkowej produkcji, czyli to, co zakochani w książkach lubią najbardziej!

Ta wyjątkowa koszulka jest doskonała na prezent dla każdego miłośnika książek. Właściwie jest idealna dla każdego, kto rozumie internety i humor książkowy. 🙂 Wszak czytanie to styl życia i warto tę zacną ideę promować. Zawsze i wszędzie – podniesione czoło, TanioKsiążkowa koszulka, wypięta pierś, dobra książka w dłoń i gotowe. Można śmiało podbijać świat!

Dlaczego warto JĄ mieć?

Nie od dzisiaj wiadomo, że TanioKsiążkoHolicy to szaleńcy. Pozytywni, ale jednak szaleńcy. Za dobrą książkę oddaliby bardzo wiele, a za dodatkowy czas na czytanie – ohoho, kurza twarz, aż strach pomyśleć!

Czasu nie da się kupić ani ukraść, trzeba sobie jakoś radzić. Na przykład kosztem snu. No bo proszę, komu ON jest potrzebny… 🙂 Poza tym, ile to jest ten jeden rozdział? A potem jeszcze jeden, i jeszcze jeden, i jeszcze jeden… Jeśli książka jest dobra, trzeba się poświęcić, a niedospanie spróbować wyleczyć litrowym kubkiem kawy.

Aby uprzedzić świat, że jesteśmy niekoniecznie do końca przytomni, trzeba przedstawić tę ideę otoczeniu. Niniejsza koszulka jest idealnym sposobem!

KsiążkoHolik wie, że inaczej się nie da i chociaż nie wszyscy to rozumieją, nie ma się czym przejmować. Warto jednak uprzedzić swoje najbliższe otoczenie, że TanioKsiążkoHolik po nieprzespanej nocy, którą spędził na przykład na śledzeniu przygód Sherlocka Holmesa i doktora Watsona czy nadchodzącej zimy w Westeros, zazwyczaj nie znosi dobrze porannego natłoku informacji. Dlatego być może idea poświęcania czasu na sen na rzecz dobrej lektury trafi do serc również tych, których wzrok zawiśnie na przesłaniu znajdującym się na koszulce…

Kup koszulkę o 38% taniej na TaniaKsiazka.pl! Tylko 24,99 zł >

Przeczytaj także