Już jest! TanioKsiążkowa grupa na Facebooku!

wszystkieKochani, zapraszamy do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku! Przyłączcie się do rozmów o książkach, ulubionych autorach i wszystkim, co jest związane z niesamowitym światem książek. Nasza grupa facebookowa to idealne miejsce do spotkań, rozmów o książkach i poznanie nowych fantastycznych osób, równie zakręconych na ich punkcie jak my i zapewne również Wy. 🙂 A jaką ma nazwę nowy port około książkowy, do którego warto zacumować? Otóż nazywa się: Wszystkie pieniążki wydaję na książki.

Grupa na Facebooku, czyli niezobowiązujące dyskusje o książkach 

grupaNa naszej, TanioKsiążkowej grupie znajdziecie luźne, niezobowiązujące wpisy, o tym co właśnie ktoś z nas przeczytał, co inni polecają do poczytania i po prostu wiele informacji o książkach. Możecie dowiedzieć się np. jaka jest ulubiona książka innych członków grupy, którego autora polecają, jaką książkę zabierają na wakacje i wiele wiele innych tematów, które na co dzień Was i nas interesują. I jeszcze jedno: uczestnictwo w grupie to szansa na lepsze poznanie nas, TanioKsiążkowej ekipy, bo przecież my też uwielbiamy dyskusje o książkach. Właściwie myślimy o nich nieustannie. 🙂

Grupa na Facebooku, w której warto być

skarbonka

Jednak uczestnictwo w TanioKsiążkowej grupie to nie tylko fajne miejsce spotkań i rozmów o książkach, ale także dedykowane promocje i zniżki od TaniaKsiazka.pl! Tak, specjalnie dla Was będziemy przygotowywać fantastyczne okazje do złapania książek w super cenach. W sensie, w jeszcze lepszych niż zazwyczaj. 🙂

biblioteczka

źródło: gurl

Pasjonaci w jednym miejscu

Takie niezobowiązujące grupy na Facebooku to szansa na stworzenie małej, dużej społeczności, która jest skupiona wokół wspólnego tematu. Możemy wymieniać opinie, zawiązywać przyjaźnie i cieszyć się wspólnie z tego, co daje nam czytanie książek. W końcu, kto zrozumie nas lepiej niż inny książkoholicy?

Wspaniałe jest to, że inni uczestnicy dodają swoje własne zdjęcia książek, zdjęcia swoich biblioteczek i po prostu opowiadają o sobie. Zaczynamy tworzyć, jedną, dużą rodzinę miłośników książek.

A co trzeba zrobić, żeby przyłączyć się do grupy? Wystarczy wejść tutaj: Wszystkie pieniążki wydaję na książki i kliknąć: DOŁĄCZ i już. Tak, to takie proste, a więc do zobaczenia na grupie!

Żeby przyłączyć się do naszej grupy. Wejdź TUTAJ. ZAPRASZAMY!

grupa TK

Przeczytaj także