Tanio książkowa promocja 3 za 1

tk_rotator_3za1-ab

Każdy czytelnik zna i z pewnością nieraz sam wypowiedział takie słowa: dobrej książki nigdy nie za dużo. Czy można jednak połączyć dobrą książkę z niską ceną? Jak najbardziej! Z naszą nową promocją możesz spełnić swoje marzenie o dodatkowych książkach w rewelacyjnie niskich cenach. Zostań z nami i zapoznaj się z  tanioksiążkową promocją 3 za 1.

Zasady naszej super promocji są banalnie proste. Na samym początku przygotowaliśmy dla ciebie listę książek składającą się z kilkuset pozycji. Już na starcie otrzymujesz na nie 30% zniżki. Na tym jednak nie koniec! Gdy zdecydujesz się na  zakup dwóch książek, otrzymasz jeszcze większy rabat! Decydując się na taki wariant zapłacisz tylko połowę ich ceny. Jeśli będą posiadały one jednakową wartość, oznaczać to będzie, że za dwie książki zapłacisz jak za jedną! Taka promocja sprawia, że niejedna domowa biblioteczka potrafi pęknąć w szwach. To wciąż nie koniec. Z nami przygotuj się na jeszcze więcej! Zakup 3 książek uruchomi specjalny rabat sięgający aż 55%. Taka oferta bez wątpienia nie trafia się codziennie. W ramach promocji 3 za 1 przygotowaliśmy także coś dla prawdziwych kolekcjonerów. Przy zakupie 4 lub większej ilości książek uzyskasz aż 60% zniżkę na wybrane przez ciebie tytuły. Im więcej książek wybierzesz tym lepszy rabat uzyskasz. Na tym polega właśnie unikatowość naszej najnowszej promocji.  

Czas więc puścić wodze fantazji i rzucić się w wir eksploracji promocyjnej listy książek. Wszyscy entuzjaści czytania znajdą z pewnością na niej coś dla siebie. Wskazany jest jednak pośpiech, gdyż promocja trwa do 3.04.2016 do godziny 23.59, a ilość promocyjnych egzemplarzy może ulec wyczerpaniu. Skorzystaj więc z tej niepowtarzalnej okazji i powiększ swoją biblioteczkę o kolejne tytuły.

Sprawdź listę książek biorących udział w promocji 3 za 1 >

Przeczytaj także