Tanie książki turystyczne – promocja do 35% taniej

wakacjeCzy spakowaliście już walizki na wakacyjny wypad? Nie zapomnijcie, że ważnym elementem wyposażenia naszego bagażu są przewodniki, mapy i książki podróżnicze, które pozwolą nam w pełni cieszyć się wyczekiwanym urlopem. Sprawdźcie, jakie miejsca do odwiedzenia polecają znani i uwielbiani podróżnicy, zobaczcie piękne zdjęcia National Geographic, dowiedzcie się jak podróżować za niewielkie pieniądze. To wszystko i o wiele więcej w książkach z kategorii Turystka z nową niską ceną do 35% taniej. Pośpieszcie się, promocja potrwa tylko do 18 lipca.

Książki turystyczne, które zmienią nasze wakacje

Polska - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Bardzo często to właśnie dzięki przewodnikom, chociażby takim jak ten Polska 1, National Geographic Traveler dowiadujemy się, jak piękny jest nasz kraj i jak wiele miejsc jest wartych odwiedzenia. Jeżeli planujecie urlop w Polsce, poznajcie historie miejsc, do których się udajcie, okolice i ciekawe miejsca warte zobaczenia. W naszym kraju jest wiele niezwykłych miejsc, zamków, zabytków, pięknych miast, które przyjeżdżają zobaczyć ludzie z całego świata. Warto dowiedzieć się, co ciekawego znajduje się w najbliższej okolicy, w której planujemy wypoczynek.

Książki turystyczne dla dzieci

Skarby Karaibów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Wśród bestsellerów z kategorii Podróże i turystyka króluje… Nela, a szczególnie jej Skarby Karaibów. Ta niezwykle młoda podróżniczka zachwyca swoją ciekawością świata, nie tylko tych najmłodszych Czytelników. Jest niezwykle skromna, a jednocześnie ma niecodzienny dar opowiadania o odwiedzanych miejscach z niezwykłą wrażliwością i spostrzegawczością. Doskonale wie, jak zainteresować podróżami dzieci, w końcu sama ma zaledwie kilkanaście lat.

Więcej niż turystyka 

DubajWśród znanych i cenionych podróżników pojawia się nazwisko, które być może nie wszyscy jeszcze kojarzą, a zdecydowanie warto je poznać: Jacek Pałkiewicz. Autor w swojej książce: Dubaj Prawdziwe oblicze obala mit związany z miejscem, które tylko pozornie opływa bogactwem i jest wymarzoną destynacją dla spragnionych luksusu podróżników. Jacek Pałkiewicz pokazuje drugą stronę złotego medalu, której nie widać na pierwszy rzut oka… ale nie przez przypadek.

Nie zapomnijcie też o przewodnikach i mapach miejsc, do których się udajcie. Wiele z nich jest tak pięknie wydanych, że później będą wspaniałą ozdobą naszych domowych biblioteczek i cudownym wspomnieniem minionych wakacji.

Wszystkie przecenione książki znajdziecie TUTAJ lub klikając w zdjęcie poniżej.

Witaj przygodo

Przeczytaj także