Tanie książki na lato już od 5 złotych!

TK_5_10_15_rotator_bez_678x268Drodzy klienci! Nasze wakacyjne promocje nie mają końca! Mamy więc przyjemność przedstawić wam kolejną superpromocję, przygotowaną specjalnie dla was! Nasza ekipa pracuje w pocie czoła, by zadowolić wszystkich czytelników i sprawić, aby te wakacje upłynęły wam pod znakiem taniej książki. Dosłownie! Tym razem przedstawiamy wam ofertę, w której książkę możecie kupić już od 5 złotych!

Przygotowaliśmy listę ponad 150 książek, które nabyć możecie w cenie 5, 10 i 15 złotych. To nie żarty! Daj się porwać wakacyjnemu szaleństwu i przekonaj się, że domową biblioteczkę możesz uzupełnić nie nadszarpując budżetu. To świetna okazja by w niskich cenach nabyć ulubionych, sprawdzonych autorów lub po prostu zaryzykować i sięgnąć po coś nowego. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, nie tylko dorośli ale również dzieci.

Wśród przecenionych książek znajdziecie, między innymi, takie perełki jak:

Sprawa Niny Frank – kryminał Katarzyny Bondy. Warto zaznaczyć, że to pierwsza powieść kryminalna na polskim rynku, gdzie głównym bohaterem jest psycholog, który wykonuje portrety psychologiczne nieznanych sprawców.

Mały Książę – to nie tylko lektura szkolna, ale również pouczająca opowieść o tym, co naprawdę w życiu jest ważne.

Zniszcz ten dziennik wszędzie – kontynuacja kultowej, pierwszej wersji Zniszcz ten dziennik, który stał się bestsellerem na całym świecie. Limitowana edycja zawiera nowe zadania, które będziesz mógł wykonać, gdziekolwiek jesteś!

Zwilczona – obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy wybierają się na Mazury, bądź stamtąd pochodzą. Klimat książki oddaje doskonale obraz malowniczych krain Zielonych Płuc Polski.

A to tylko kilka z naszych propozycji. Przekonaj się sam, jak wiele można kupić już za 5, 10 czy 15 złotych!

Tutaj znajdziesz całą naszą ofertę.

Przeczytaj także