Tanie książki 2017 – 3 za 50%!

Lato, lato wszędzie… a w Taniej Książce ceny spadają wprost proporcjonalnie do rosnących temperatur. Jeszcze tylko przez kilka dni będzie można skorzystać z naszej nowej promocji: 3 książki i więcej o 50% taniej. Tanie książki 2017. Sprawdźcie szczegóły.

3 lub więcejNasza nowa, fantastyczna promocja to cała lista książek przecenionych o połowę. Żeby skorzystać z rewelacyjnie niskich cen, wystarczy wybrać 3 tytuły (można oczywiście więcej) i obserwować jak szybko zmienia się ich cena. Przygotowaliśmy dla Was bogatą, pełną niezwykle interesujących tytułów listę promocyjną. Będziecie mogli wybrać z niej książki idealne na lato, szczególnie takie nieco deszczowe, jakiego w Polsce nigdy nie brakuje. Zobaczycie, jak prezentuje się nasza promocyjna lista. W pełnej krasie znajdziecie ją tutaj>>>

Tanie książki 2017 – mega okazja

Na pierwszym miejscu rewelacyjny Manwhore +1, kontynuacja bestsellerowej serii Katy Evans. Na pierwszej liście także przepiękna i tajemnicza książka Dziewczyna z nagietkowym szalem Susan Meissner.

Był sobie piesNie przegapcie bestsellera tego roku: Był sobie pies W. Bruce’a Camerona, która doczekała się także fenomenalnej ekranizacji. Opowiada o niezwykłym psie, który mimo iż wielokrotnie wcielał się duchowo w zupełnie innego psa, nigdy nie zapomniał swojego pierwszego właściciela. Miłość do człowieka okazała się silniejsza niż śmierć.

Tanie książki 2017 – co można upolować?

Strażnicy światłaStrażnicy światła Abby Geni to także tytuł, na który warto zwrócić uwagę. Książka została uznana za Tytuł roku 2016 według największej amerykańskiej sieci księgarni stacjonarnych, Barnes & Noble! Książka opowiada historię fotografki Mirandy, która przybywa na przepiękną wyspę położoną u wybrzeży Kalifornii. To co, się tam wydarzy, będzie niezwykle niepokojące, a Miranda będzie musiała uważnie oglądać się za siebie.

Przejrzyjcie naszą nową, promocyjną listę i wybierzcie książki, za które zapłacicie tylko połowę ceny! Te wakacje zapowiadają się iście fantastycznie. 🙂

Całą, 50%-ową listę znajdziecie w tym miejscu lub klikając w zdjęcie poniżej.

50% taniej

Przeczytaj także