TaniaKsiazka.pl w rankingu Opineo.pl – znowu w czołówce!

Czy to możliwe, żeby w pracy coś dawało nam więcej radości i satysfakcji niż książki? Tak! Bez wątpienia jest to zadowolenie i pozytywne opinie naszych Klientów! Dlatego niezmiernie cieszymy się, że księgarnia TaniaKsiazka.pl w rankingu Opineo już kolejny rok z rzędu znajduje się w czołówce najlepszych e-sklepów w Polsce. Dziękujemy za Wasze głosy!

TaniaKsiazka.pl w rankingu Opineo.pl

Ranking Sklepów Internetowych 2020 Opineo.pl

To już jedenasta edycja corocznego zestawienia Opineo.pl. Z pewnością jest to jeden z najważniejszych rankingów tego typu w naszym kraju. Jak przygotowywane jest to zestawienie?

Klienci sklepów internetowych po zrobieniu zakupów wystawiają swoje opinie w serwisie Opineo.pl. Kupujący oceniają sklep w kilku kategoriach. Pierwsza z nich to szybkość realizacji zamówienia. Pod uwagę brane jest także zdanie konsumentów na temat poziomu obsługi klienta. Kupujący określają również, czy poleciliby wybrany sklep internetowy swoim znajomym. Do oceny wlicza się także opinia klientów na temat jakości zapakowania przesyłki z zakupionym towarem.

W tym roku Opineo.pl zebrało ponad 17,5 milionów opinii klientów z całej Polski! Na ich podstawie stworzono ranking, w którym sklepy e-commerce zostały ocenione w aż piętnastu różnych kategoriach.

TaniaKsiazka.pl w rankingu Opineo.pl

Jak nasza księgarnia zaprezentowała się w tegorocznym zestawieniu Opineo.pl? Z dumą możemy pochwalić się kolejnym świetnym wynikiem!

W branży księgarskiej jesteśmy najlepsi drugi rok z rzędu – TaniaKsiazka.pl zajęła 1. miejsce w kategorii KsiążkiWszystko dzięki Wam – wystawiliście nam ponad 28 tys. nowych opinii, a średnia Waszych ocen wyniosła aż 4,82 punktu. Dziękujemy!

Ale to nie koniec powodów do świętowania! W głównym Rankingu Sklepów Internetowych 2020 Opineo.pl TaniaKsiazka.pl znalazła się na 5. miejscu! Ta lokata cieszy nas, tym bardziej że jest to dla nas awans – w zeszłym roku zajmowaliśmy szóstą pozycję.

Dziękujemy za zakupy w TaniaKsiazka.pl!

Tak wysokie miejsca w rankingu Opineo.pl są dla nas niezwykle ważnym wyróżnieniem i dają nam nową energię do działania! Serdecznie dziękujemy Wam za wszystkie wystawione opinie i głosy oddane na TaniąKsiążkę.pl. Bardzo cenimy sobie zaufanie, którym nas obdarzacie, decydując się na zakupy w naszej księgarni.

Absolutnie nie spoczywamy na laurach! Nie zwalniamy tempa i przygotowujemy dla Was mnóstwo nowych książkowych atrakcji. Mamy nadzieję, że za rok będziemy mogli cieszyć się jeszcze lepszym wynikiem. Bo Wasze zadowolenie i pozytywne opinie to dla nas najlepsza nagroda!

Przeczytaj także