TaniaKsiążka.pl uczestnikiem V Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku

targi 569

Wkrótce rozpocznie się piąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Książki w Białymstoku. Odbędzie się on w dniach 22-24 kwietnia 2016 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz Białostockim Teatrze Lalek. A zatem, godzina zero coraz bliżej. Dlatego już dziś zapraszamy serdecznie do Białegostoku wszystkich zagorzałych wielbicieli czytelnictwa i literatury.

Oczywiście nas też nie może zabraknąć na tak znakomitej imprezie. W tym roku TaniaKsiazka.pl razem z Wydawnictwem Kobiecym zajmie kolejno 15 i 16 stoisko. Spodziewajcie się także dodatkowych rabatów i masy tanich książek.

Targi Książki w Białymstoku to jedyna taka impreza po wschodniej stronie Wisły. Stanowi ona idealną okazję na zaprezentowanie się tysiącom białostoczan i przyjezdnym. Na wizytę w stolicy Podlasia szykuje się już 70 wystawców. Natomiast na osoby planujące pojawić się przy ulicy Odeskiej czeka jeszcze wiele innych atrakcji. Między innymi warsztaty dla dzieci, warsztaty literackie oraz spotkania z autorami książek. Wszystko to w ramach towarzyszącego festiwalu literackiego „Na pograniczu kultur”.

Znany jest już także harmonogram festiwalu. W trakcie spotkań autorskich zapoznać się będzie można z takimi nazwiskami jak:

  • Tomasz Szwed  (Jesień w Klinice Zwierząt w Leśnej Górce, Małych Zwierząt w Leśnej Górce),
  • Grzegorz Kasdepke  (Detektyw Pozytywka, Bon czy ton savoir-vivre dla dzieci),
  • Anna Łacina  (Czynnik miłości, Niebo nad pustynią),
  • Dariusz Rosiak  (Ziarno i krew, Wielka odmowa),
  • Adam Wajrak (Wilki),
  • Agnieszka Tyszka (Wyciskacz do łez, Miłość niejedną ma minę),
  • Paweł Zagumny (Życie to nie mecz),
  • Katarzyna Tusk (Elementarz Stylu),
  • Bogdan Białek (redaktor naczelny miesięcznika Charaktery).

Dodatkowo, Białystok stanie się świadkiem wielu ogólnopolskich premier. Należy do nich między innymi książka Mariusza Szczygła Projekt: prawda oraz książka Marty Masady Święto Trąbek, polecana przez takich pisarzy jak Katarzyna Bonda czy Łukasz Orbitowski.

Więcej szczegółów dotyczących samego festiwalu jak i harmonogramu poznać można na stronie organizatora. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w białostockich targach książki. Koniecznie zajrzyjcie na TanioKsiążkowe stoisko!

Przeczytaj także