TaniaKsiazka.pl na Targach Książki w Białymstoku!

TaniaKsiazka.pl na Targach Książki w Białymstoku!

Białystok stolicą miłośników książki po raz 3!

Z wielką radością pragniemy poinformować, iż księgarnia TaniaKsiazka.pl będzie uczestniczyć w nadchodzących Targach Książki w Białymstoku. TaniaKsiazka.pl będzie stacjonować przy stoisku numer 14, dzieląc się przestrzenią targową z Wydawnictwem Illuminatio.

Impreza odbędzie się 11-13 kwietnia w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki przy ul. Odeskiej 1.

Na targach pojawi się masa innych ciekawych wystawców (Znak, Rebis, Czarne, Czarna Owca, Sonia Draga). Oprócz tego organizatorzy wspólnie z wystawcami zaplanowali wiele interesujących imprez towarzyszących – bezpłatne warsztaty pisania reportażu oraz spotkania autorskie z Grahamem Mastertonem, Grażyną i Wojciechem Jagielskimi, Jackiem Hugo-Baderem, Wojciechem Góreckim, Anną Ficner-Ogonowską, Szymonem Hołownią, Ignacym Karpowiczem i Michałem Książkiem.

>> Harmonogram spotkań autorskich <<

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w III edycji Targów Książki w Białymstoku, stoisko 14 do Waszych usług – znajdziecie tam masę ciekawych książek z dodatkowym rabatem oraz TanioKsiążkowe gadżety (koszulki i zakładki magnetyczne).

Będzie się działo! Zapraszamy!

 

Przeczytaj także