TaniaKsiazka.pl w Rankingu Sklepów Internetowych 2014

Ranking Sklepów Internetowych 2014

Największy polski serwis gromadzący opinie od realnych konsumentów po raz szósty wziął pod lupę jakość obsługi polskich e-sprzedawców i przeanalizował opinie zgromadzone przez konsumentów. W następstwie tych działań powstał Ranking Sklepów Internetowych 2014. Zestawienie obejmuje opinie klientów, które zostały wystawione sklepom w przeciągu całego 2013 roku.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż księgarnia TaniaKsiazka.pl znalazła się w tym prestiżowym zestawieniu, plasując się na wysokim 5. miejscu w kategorii specjalistycznej Książki.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom, którzy postanowili wyrazić opinię na temat jakości obsługi księgarni TaniaKsiazka.pl. Wszystkie pozytywne oceny są dowodem, iż podążamy w dobrym kierunku oraz działają niezwykle mobilizująco na rzecz dalszej ciężkiej pracy i rozwoju księgarni. Z tego miejsca obiecujemy również zrobić wszystko, aby utrzymać wysoką jakość świadczonych usług oraz dołożyć wszelkich starań, aby księgarnia TaniaKsiazka.pl z roku na rok funkcjonowała coraz lepiej.

To dzięki Wam, drodzy Klienci, znaleźliśmy się w tym zestawieniu. Jeszcze raz dziękujemy.

Przeczytaj także