TaniaKsiazka.pl na Targach Książki w Krakowie

Wybieramy się na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, może się spotkamy?  Już dosłownie za kilka dni rozpocznie się jedna z największych książkowych imprez w Polsce. Przez cztery październikowe dni Kraków opanują miłośnicy książek. Znacie nas i dobrze wiecie o tym, że tam, gdzie ważne wydarzenia książkowe, tam nie może nas zabraknąć.

TaniaKsiazka.pl na Targach Książki w Krakowie >>

23. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Na moli książkowych w dniach 24-27 października czeka mnóstwo atrakcji. Podczas tej wielkiej książkowej imprezy spotkamy się z pisarzami z polski i zza granicy. To niepowtarzalna okazja, żeby zamienić kilka słów z ulubionym autorem i poprosić go o podpis na najnowszej książce. Kraków odwiedzą m.in. laureat Literackiej Nagrody Nike – Mariusz Szczygieł, Jerzy Bralczyk, Jakub Ćwiek, Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz, Michał Rusinek, Grzegorz Kasdepke, Janusz Leon Wiśniewski, Jakub  Żulczyk, Katarzyna Puzyńska, Andrzej Philipiuk, Szczepan Twardoch, Jurij Andruchowycz (Ukraina), Jonathan Carroll (Stany Zjednoczone), Sandrone Dazieri (Włochy), Marc Elsberg (Austria), Helena Läks (Estonia), Brandon Mull (Stany Zjednoczone), Samantha Shannon (Wielka Brytania) czy Stuart Turton (Wielka Brytania). A to tylko mały ułamek wszystkich nazwisk.

Targi to też czas długo wyczekiwanych książkowych premier choćby najnowszej książki Katarzyny Bony, Miłość leczy rany.

Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających mnóstwo atrakcji, więc podczas trwania imprezy nie będziecie mieć nawet chwilki na nudę. Więcej informacji, harmonogramie,  spotkaniach z autorami o znajdziecie w tym miejscu.

TaniaKsiazka.pl na Targach Książki w Krakowie

Targi w Krakowie to przede wszystkim książki! Jesteśmy pewni, że zakończycie je  pokaźnymi stosikami lektur do przeczytania. W tej kwestii możecie na nas liczyć. Przyjeżdżamy, a wraz z nami najciekawsze nowości i bestsellery dla młodszych i starszych czytelników. Oczywiście planujemy specjalny, targowy rabat. Zabieramy duży zapas zakładek. Już dziś zdradzimy Wam, że do każdego zamówienia powyżej 100 złotych dorzucimy gratis jedną z naszych bawełnianych toreb dla ksiażkoholików.

Szykujemy też coś dla wszystkich fanów fantastyki, a zwłaszcza tych, którzy uwielbiają klimaty postapo. W sobotę, 26 października na naszym stoisku będziemy gościć Pawła Majkę. Z pisarzem będziecie mogli spotkać się w godzinach 17-18. To niepowtarzalna okazja, żeby poprosić go o spersonalizowany autograf i zamienić z nim kilka słów.

To co, widzimy się w Krakowie?

TaniaKsiazka.pl na Targach Książki w Krakowie >>

Godziny otwarcia Targów w EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9):
24 października (czwartek) godz. 10:00-17:00
25-26 października (piątek, sobota) godz. 10:00-19:00
27 października (niedziela) godz. 10:00 – 17:00

Więcej informacji, harmonogram spotkań z autorami o znajdziecie w tym miejscu.

Przeczytaj także