TaniaKsiazka.pl na podium w rankingu e-sklepów Ceneo 2018. Mamy Złoty Laur!

Przepełnia nas duma. To za mało powiedziane. Dosłownie pękamy z dumy! W rankingu e-sklepów Ceneo 2018 zajęliśmy 1. miejsce w kategorii „Wybór Użytkownika” i 3. w kategorii „Multimedia”! To wszystko dzięki Wam!

TaniaKsiazka.pl na podium w rankingu e-sklepów Ceneo 2018. Mamy Złoty Laur!

Te wyróżnienia wiele dla nas znaczą, bo dzięki nim wiemy, że doceniacie naszą pracę. Cała ekipa TaniejKsiążki codziennie dokłada starań, żebyście byli jak najbardziej zadowoleni z zakupów, które u nas robicie. Dziękujemy Wam za wszystkie głosy, które na nas oddaliście. Jesteśmy wdzięczni i dumni, że zasłużyliśmy na Wasze uznanie. Bo to przecież Wy wybieracie najlepsze e-sklepy w rankingu Ceneo.

TaniaKsiazka.pl na podium w rankingu e-sklepów Ceneo 2018

Zaufane Opinie Ceneo.pl to najstarszy program w Polsce, który bada wiarygodność sklepów internetowych. To bardzo rzetelne badanie, bo opiera się na opinii osób, które faktycznie dokonały zakupu w danym sklepie.

To był już dziewiąty ranking e-sklepów Ceneo. W sumie nagrodzono 42 sklepy w 14 kategoriach. Zwycięzców wyłoniono dzięki informacjom, które zostały zawarte w milionach ankiet. Wypełniali je użytkownicy Ceneo przez cały rok (od września 2017 do końca października 2018).

TaniaKsiazka.pl na podium w rankingu e-sklepów Ceneo 2018. Mamy Złoty Laur!

Nagrody odebrał Adam Guz, nasz dyrektor finansowy 🙂

Złoty Laur w kategorii Wybór Użytkownika!

Złoty Laur w kategorii „Wybór Użytkownika” to wyjątkowe wyróżnienie, bo głosowanie w tej kategorii jest niezależne i trwa bardzo krótko – w tym roku od 3 do 30 września. Jest podyktowane sympatią Klientów. Każdy może oddać głos na sklep, który lubi najbardziej. Nie ma tu podziału na kategorie, w związku z tym konkurencja jest ogromna. Dziękujemy Wam za wszystkie głosy. Jesteśmy wzruszeni. Też Was kochamy! <3

Brązowy Laur w kategorii Multimedia

W rankingu e-sklepów Ceneo  ocenie podlega m.in. cena produktów, asortyment i jakość świadczonych usług. Nie każdy sklep internetowy mógł wziąć w nim udział. Pod uwagę wzięto tylko najlepsze, to znaczy te, które spełniły określone wymagania. Jednym z nich był warunek posiadania min. 90% pozytywnych opinii. Kolejnym było posiadanie min. 4,5 gwiazdek (na 5). Te restrykcyjne kryteria dość mocno ograniczyły liczbę sklepów, które dostały szansę na miejsce na podium. Dzięki ciężkiej pracy całego zespołu udało się nam je spełnić. Według waszych ocen zasłużyliśmy na Brązowy Laur w kategorii „Multimedia”. To w niej są nagradzane księgarnie internetowe. Dziękujemy!

Wczoraj, 18 października, podczas 7. edycji Retail Channels w Warszawie wręczono nagrody wszystkim laureatom. Serdecznie gratulujemy innym zwycięzcom.

Kochani Książkoholicy, dziękujemy Wam za wszystkie głosy. Dla Was stajemy na głowie, bo chcemy być jeszcze lepsi!

Przeczytaj także