TaniaKsiazka.pl teraz również na Instagramie!

tania_ksiazka_kod_rabatowy_logo_kuponNie ukrywamy, drodzy czytelnicy, że TaniaKsiazka.pl rozwija się dzięki wam. To wy codziennie dostarczacie nam nowych inspiracji. Motywujecie nas do tworzenia coraz to nowszych, atrakcyjniejszych ofert. To dla was dzień w dzień przechodzimy burze mózgów i staramy się jak najlepiej dopasować nasze promocje tak, abyście skorzystali na tym jak najwięcej. A wyróżnienia konsumenckie, które otrzymujemy, tylko potwierdzają fakt, że udaje się nam zaspokoić wasze oczekiwania.

TaniaKsiazka.pl na Instagramie

Dlatego też czas iść o krok dalej! Specjalnie z myślą o wszystkich, którzy niekoniecznie korzystają z Facebooka stworzyliśmy profil na Instagramie. Dokładnie tak! Jeszcze więcej newsów z życia waszej ulubionej księgarni teraz w zasięgu ręki. Wystarczy, że zaczniecie obserwować naszą stronę. Możecie być pewni, że dzięki takiemu systemowi nie ominie was żadna akcja promocyjna. Ponadto, dzięki obserwacji naszego profilu na Instagramie będziecie mieli okazję trafić na zdjęcia tanioksiążkowej ekipy, poznając co nieco kulis pracy, którą każdego dnia wykonujemy specjalnie z myślą o was. Bądźcie na bieżąco! Jako pierwsi dowiadujcie się o nowych wzorach zakładek czy szalonych obniżkach cen. Jedyne, co musicie zrobić to zacząć obserwację naszego profilu.

Pamiętajcie również, że każda wasza sugestia dotycząca naszych ofert i promocji jest dla nas na wagę złota. Dlatego śmiało dzielcie się z nami opiniami. To dla was, drodzy czytelnicy chcemy być coraz lepsi i specjalnie dla waszej wygody utworzyliśmy kolejny profil w mediach społecznościowych. Więc: widzimy się na Instagramie!

Tutaj znajdziesz link do Instagramowego profilu Taniej Książki.

Przeczytaj także