Tania Książka na Warszawskich Targach Książki!

Tania Książka na Warszawskich Targach Książki!Tak, tak, dobrze widzicie! Wzrok Was nie myli! Będziemy na Warszawskich Targach Książki! O ile wydostaniemy się spod stert książek i tanioksiążkowych gadżetów, które właśnie dla Was szykujemy! Mam nadzieję, że cieszycie się tak jak my, bo to się dzieje naprawdę i po raz pierwszy! Tania Książka na Warszawskich Targach Książki! Juhu!!

Warszawskie Targi Książki

Już po raz dziewiąty Warszawą zawładną książki. Jak co roku w maju do stolicy zjadą się miłośnicy książek, pisarze, księgarze i wydawnictwa! Wszyscy Ci, którzy książki kochają i nimi żyją. Strzeżcie się wszyscy, którzy tego nie pojmujecie, bo Warszawę po brzegi wypełnią Książkoholicy! Stadion Narodowy przez kilka dni nie będzie miał nic wspólnego ze sportem, bo po brzegi wypełni się książkami.

Warszawskie Targi Książki! A na nich My!

Jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi, że w końcu pojawimy się na książkowej imprezie w Warszawie. Mamy nadzieję, że i Wy się cieszycie, że będziecie mogli nas tam spotkać. Będziemy na Was czekać na stoiku nr 28/D3. Mamy nadzieję, że wpadniecie przybić z nami piątkę, pogadać i zrobić u nas targowe zakupy! Na Warszawskich targach Książki będziemy hucznie obchodzić swoje 12 urodziny! Z racji tego będziemy mieli dla Was mnóstwo atrakcji takich jak: prezenty do zakupów, pakiety urodzinowych gadżetów, zabawę w koło fortuny ze świetnymi tanioksiążkowymi nagrodami. Będziecie też mogli strzelić sobie fotkę na naszej wypasionej ściance dla Książkoholików! Musicie z nami być! Będzie wesoło i radośnie jak to z nami!

Tania Książka na Warszawskich Targach Książki!Gdzie i kiedy można nas spotkać?

Będziemy na Was czekać przez całe targi, na stoisku nr 28/D3.

Na pewno znajdziecie nas bez problemu.

 

A będziemy codziennie w godzinach:

17 maja 2018 (czwartek), godz. 10.00-18.00
18 maja 2018 (piątek), godz. 10.00-19.00
19 maja 2018 (sobota), godz. 10.00-19.00
20 maja 2018 (niedziela), godz. 10.00-17.00

Do tego mamy też świetną wiadomość dla łowców autografów! Na naszym stoiku odbędą się trzy spotkania autorskie. Naszymi gośćmi będą:

Adrianna Trzepiota  – 19 maja, 14:00 – 15:00

K. N. Haner – 19 maja, 10:45 – 11:45

Anna Szczęsna – 20maja, 12:00 – 13:00

 

Tania Książka na Warszawskich Targach Książki!

Zapraszamy serdecznie!

 

W ubiegłym roku PGE Narodowy odwiedziło blisko 800 wystawców z 32 krajów, 1000 twórców, odbyło się około 1500 wydarzeń. To największe międzynarodowe wydarzenie tej branży w Polsce. W tym roku ponownie miłośnicy książek i czytania będą mieli niepowtarzalną okazję do zdobycia autografów, zakupu nowości i uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach. Z czytelnikami, podczas czterech majowych dni na PGE Narodowym, spotka się około 1000 twórców. Organizatorzy wraz z partnerami przygotowali niezwykle bogatą ofertę spotkań z autorami, debat, konferencji, warsztatów, lekcji literatury i historii, atrakcji dla dzieci, wydarzeń artystyczno-literackich, nagród literackich i branżowych, konkursów i wystaw.

Tania Książka na Warszawskich Targach Książki!

Przeczytaj także