Tak czy inaczej – romantyczna komedia

Tak czy inaczej - kup na TaniaKsiazka.plTak czy inaczej to książka Colleen Coleman, która jest już dostępna na polskim rynku. Powieść ta przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, powieści obyczajowych a przede wszystkim każdej czytelniczce, która uwielbia komedie romantyczne. Jedno jest pewne. Jeśli poszukujecie nietuzinkowych i wciągających historii, trafiłyście idealnie. Colleen Coleman stworzyła ciepłą i niezwykle zabawną opowieść o miłości, życiu i rywalizacji oraz spełnianiu marzeń. To doskonała propozycja na letnie wieczory, która skutecznie umili wam czas. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające odbiorczynie znajdą w tej historii coś dla siebie. Zatem koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same!

Tak czy inaczej – kilka słów o fabule

Główną bohaterką powieści jest dwudziestodziewięcioletnia Katie Kelly, która aktualnie jest w dołku. Ponieważ miłość jej życia, Ben Cole, przyjął posadę za granicą i złamał jej serce. Poza tym restauracja, w które bohaterka zainwestowała wszystkie oszczędności, splajtowała. W związku z tym Katie pracuje teraz w domu opieki. A jej popisowym daniem jest beżowa pulpa dla pensjonariuszy. I z pewnością nie jest to życie, o jakim marzyła. Wkrótce jednak pojawia się możliwość pracy dla jednego z najlepszych szefów kuchni w kraju, a przy tym idola kobiety. Tym samym Katie z pełną determinacją rzuca się do walki o tę posadę. Szybko jednak okazuje się, że jednym z jej rywali jest nie kto inny, jak Ben Cole.

Rozgrywka nabiera rumieńców, a Katie i Ben spędzają coraz więcej czasu razem. Niestety regulamin jest bezwzględny i tylko jedna osoba może wygrać. A bohaterka zrobi wszystko, żeby to właśnie do niej trafiła nagroda. Czy Katie uda się spełnić marzenia, a przy tym odzyskać miłość swojego życia?

Jak już wspomnieliśmy, Tak czy inaczej to zabawna i ciepła historia o miłości, dobrym jedzeniu oraz podążaniu za marzeniami. Jeśli zatem poszukujecie zaskakujących historii, które na długo pozostaną w waszych sercach, trafiłyście idealnie. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go wszystkim miłośniczkom komedii romantycznych i literatury dla kobiet.

Przeczytaj także