„Ta chwila” Musso Guillaume, premiera już w sierpniu!

tachwilaJuż 4 sierpnia bieżącego roku na półki polskich księgarni trafi powieść Ta chwila autorstwa Musso Guillaume. Francuski pisarz zyskał mnóstwo czytelników na całym świecie a jego powieści jak do tej pory przetłumaczono aż na 34 języki. Na swoim koncie ma również wiele prestiżowych nagród literackich, a sam minister kultury Francji odznaczył go Orderem Sztuki i Literatury. Autor nie spoczął jednak na laurach i już wkrótce premierę będzie miała jego kolejna książka.

Ta chwila to opowieść o dziewczynie, Lisie, której największym marzeniem jest to, by zostać aktorką. Aby zrealizować swoje pragnienia zatrudnia się w barze na Manhattanie, by móc opłacić zajęcia teatralne. W Nowym Jorku, mieście pełnym niespodzianek, ale i mrocznych tajemnic, Lisa poznaje Arthura Costello. Okazuje się on lekarzem-ratownikiem, a między dwójką od razu coś zaczyna iskrzyć. Zauroczona dziewczyna jest gotowa dosłownie na wszystko, by tylko oczarować mężczyznę. Jednak już wkrótce okaże się, że Arthur różni się od innych mieszkańców. Dziewczyna pozna przerażającą prawdę, która uniemożliwi mężczyźnie związanie się z nią. Jednak Lisa gotowa jest na to, by podjąć nawet największe ryzyko.

Tym sposobem Nowy Jork stanie się tłem historii, gdzie ci dwoje za wszelką cenę będą unikać pułapek zastawianych przez czas. Czas, który okaże się ich największym przeciwnikiem. Trzeba jednak pamiętać, że Nowy Jork to miasto pełne niespodzianek…

Ta chwila Musso Guillaume to opowieść zaliczana do psychologicznego thrilleru. Autor serwuje czytelnikom niezwykle emocjonalną książkę z zaskakującym zakończeniem.

Przypominamy, że do polskich księgarni Ta chwila trafi dokładnie 4 sierpnia tego roku i ukaże się nakładem wydawnictwa Albatros. Czekamy z niecierpliwością na premierę, a wy?

Przeczytaj także