Sztuka śmierci – kryminał od rosyjskiej mistrzyni!

Sztuka śmierci - sprawdź na TaniaKsiazka.plSztuka śmierci to książka, która w sprzedaży pojawi się już 15 marca 2018 roku. Jej autorką jest rosyjska pisarka, Aleksandra Marinina, od lat uważana za carycę rosyjskiego kryminału. Jej powieści rozchodzą się w błyskawicznym tempie i równie szybko zyskują status bestsellerów. Warto przekonać się, co takiego mają w sobie te międzynarodowe hity, że kochają je miłośnicy kryminałów na całym świecie. Teraz jest doskonała okazja, by poznać niezwykły talent autorki. Jej najnowsza powieść z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy poszukują nietuzinkowych kryminałów z dynamiczną akcją.

Sztuka śmierci – kolejna część z bestsellerowego cyklu o major Kamieńskiej

Reżyser i dyrektor teatru Nowa Moskwa, L.A. Bogomolov, zostaje napadnięty w miejscu swojej pracy. Tajemnicze przestępstwo bada Anastazja Kamieńska oraz jej młody kolega z Pietrowki, detektyw Anton Staszis. Bardzo szybko okazuje się, że rozpoczęte śledztwo doprowadzi tych dwoje do niezwykle zaskakujących rezultatów. Sprawa nie jest prosta ze względu na wielu podejrzanych. Ponadto każdy z nich kłamie z własnych powodów. A te są przeróżne – rodzicielska miłość, ślepa zazdrość, podły szantaż i pragnienie sukcesu, za który ktoś zapłacił zbyt wysoką cenę.

Wiele wskazuje na to, że to teatr jest głównym planem i wszystkie wydarzenia kręcą się wokół tego miejsca. Jednak w przeszłości wydarzyło się coś z pozoru nieistotnego, co właśnie teraz zbiera swój śmiertelny plon. I właśnie teraz jest najlepszy czas, by wymierzyć sprawiedliwość.

Jeśli zatem wśród Was są miłośnicy kryminalnych opowieści, które do ostatniej strony trzymają w napięciu i niepewności, koniecznie zapoznajcie się z twórczością Aleksandry Marininy. Autorka po raz kolejny udowadnia, że tytuł carycy rosyjskiego kryminału przypadł jej nie bez powodu. W najnowszej książce widać, że wciąż ma wiele ciekawych pomysłów na rozwój fabuły i intrygujące losy głównych bohaterów.

Przypominamy, że Sztuka śmierci na polskim rynku pojawi się 15 marca bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim czytelnikom, którzy są fanami gatunku oraz tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z tego typu literaturą.

Przeczytaj także