Sztuka fermentacji – gorąca premiera tego lata!

fermentDobra wiadomość dla wszystkich miłośników kulinarnych doznań! Już 1 lipca do polskich księgarni trafi absolutny, kulinarny hit tego lata, książka Sztuka fermentacji, której autorem jest Sandor Ellix Katz. W tym roku lato w Polsce minie, bez wątpienia, pod znakiem kiszenia niemal każdego produktu, jaki wybierzesz. Książka zdobyła wiele prestiżowych nagród a na całym świecie osiągnęła już status bestsellera, stając się tym samym najbardziej pożądaną książką kulinarną roku 2016!

Każdy wie, że ukisić można kapustę lub ogórki, ale czy wiedziałeś, że to samo można zrobić np. z buraczkami, pomidorami a nawet mięsem? Dokładnie tak! Sztuka fermentacji to ponad 600 stron niesamowicie praktycznych i unikalnych sposobów na to, by ukisić prawie każdą, jadalną roślinę. Ale to nie wszystko. Z tej książki dowiesz się, jak zrobić sfermentowaną herbatę czy pastę miso, znajdziesz tu również przepisy dotyczące fermentacji jogurtów, miodów pitnych, win, piw a nawet ryb, owoców oraz orzechów.

Autor, Sandor Ellix Katz, to niekwestionowany mistrz, jeśli chodzi o wiedzę dotyczącą sztuki fermentacji. Jego książka to nie tylko zbiór prostych i smacznych przepisów. To również cenne porady, które ułatwią ci proces kiszenia oraz wskazówki i mnóstwo potwierdzonych korzyści, płynących z tak przetworzonych produktów.

Teraz i ty masz szansę posiąść wiedzę, którą zachwycają się prestiżowe restauracje, programy śniadaniowe oraz magazyny kulinarne. Sztuka fermentacji to obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika gotowania. Przekonaj się, że kiszenie to niezwykle smaczna a przede wszystkim, niesamowicie zdrowa, kulinarna przygoda. Ta książka sprawi, że gotowanie nie będzie miało już przed tobą żadnych tajemnic.

Sztuka fermentacji w sprzedaży ukaże się nakładem wydawnictwa Vivante. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także