Sztuka dawania prezentów – Anna Szczęsna

Sztuka dawania prezentów to już kolejna, książkowa propozycja, która wprowadzi was w świąteczny klimat. Każdy, kto chociaż raz sięgną po tego typu literaturę, wie, że to magiczny klucz, otwierający wrota do zupełnie innego wymiaru. Bohaterowie takich historii nierzadko mają w życiu pod górkę, ale ostatecznie zawsze mogą liczyć na bożonarodzeniowy cud. I myli się ten, kto myśli, że takie historie są schematyczne, czy nudna. Każdy autor ma bowiem własny sposób na przedstawienie oryginalnej powieści, która wlewa w serca czytelników dużo ciepła, spokoju i nadziei. A to właśnie takie pozytywne emocje, a także malowniczy, zimowy krajobraz wyzierający z kart książki sprawiają, że czytelnicy z przyjemnością po nie sięgają. Co takiego zatem przygotowała Anna Szczęsna?

Sztuka dawania prezentów - kup na TaniaKsiazka.pl

Sztuka dawania prezentów – kilka słów o książce

Boże Narodzenie w ogromnym domu z bali nad brzegiem jeziora. Czy to możliwe? Owszem! Czy to miejsce idealne na spędzenie świąt? Dla wielu z pewnością. Tymczasem bohaterowie tej książki staną przed niecodziennym wyzwaniem. A wszystko zapoczątkowało tajemnicze zaproszenie.

Sprawczynią całego świątecznego zamieszania jest nestorka rodu, która postanowiła zorganizować wigilię w nietypowym miejscu. W związku z tym w tym roku cała rodzina zjechała się do znajdującego się nieco na uboczu, otoczonego malowniczym lasem domu. Jednak piękne okoliczności przyrody nie wszystkim odpowiadają. Ponieważ są tutaj odcięci od świata i technologio, a jedyne, na co mogą liczyć, to własne towarzystwo. Nie brakuje też sceptycznych głosów co do pomysłu starszej kobiety. Tymczasem ona pragnie wyjawić najbliższym wstydliwy sekret jej zmarłego męża, a także pogodzić skłócone od lat córki.

Ponadto po drugiej stronie jeziora mieszka mężczyzna, skrywający bolesną tajemnicę. Zostaje on poproszony o pomoc w przygotowaniu świąt w sąsiednim domu. I od tego momentu jego losy ściśle zaczynają się splatać się z losami starszej pani. Okazuje się również, że niezwykła aura Świąt Bożego Narodzenia potrafi zdziałać prawdziwe cuda.

Przypominamy, że książka pt. Sztuka dawania prezentów jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także