Sztorm i furia – hit dla młodzieży

Sztorm i furia - kup na TaniaKsiazka.plSztorm i furia to najnowsza książka bestsellerowej pisarki, Jennifer L. Armentrout. Autorka skradła serca czytelników na całym świecie, a na swoim koncie ma mnóstwo prestiżowych nagród i wyróżnień. Prezentowana dziś powieść jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 30 stycznia 2020 roku i z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników literatury młodzieżowej. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągającej i wartej uwagi książki, z elementami fantasy, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem autorka przygotowała swoim fanom.

Sztorm i furia – kilka słów o fabule książki

Osiemnastoletnia Trinity Marrow jest wyjątkową osobą. Ponieważ potrafi widzieć i komunikować się z duchami i zjawami. Jednak jej wyjątkowy dar to część bardzo niebezpiecznej tajemnicy. W związku z tym dziewczyna ukrywana jest przez lata w odosobnionej posiadłości strażników, gargulców, które strzegą ludzkość przed demonami. Gdyby piekło odkryło prawdę o Trinity, dla pozyskania mocy zostałaby pożarta.

Wkrótce wysłannicy innego klany przynoszą niepokojące wieści. Coś zabija zarówno demony, jak i strażników. Tym samym poukładany do tej pory świat dziewczyny legnie w gruzach. Nie przez niebezpieczeństwo, a dzięki najbardziej irytującemu i fascynującemu chłopakowi, jakiego poznała. Zayne ma własne sekrety, które na nią wpłyną. Jednak współdziałanie stanie się konieczne, gdy demony wtargną na teren społeczności, a tajemnica Trinity ujrzy światło dzienne.

Wszystko wskazuje na to, że aby ocalić rodzinę i być może świat, dziewczyna będzie musiała zaufać przystojnemu strażnikowi. Poza tym wszystko może się zdarzyć, gdy rozpocznie się nadprzyrodzona wojna.

Przypominamy, że książka pt. Sztorm i furia jest już dostępna na naszym rynku od 30 stycznia bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu wielbicielowi literatury młodzieżowej i tym, którzy uwielbiają fantastyczne historie. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem autorka przygotowała. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. W końcu nie bez przyczyny jej książki w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami, zyskując status bestsellerów. Przekonajcie się sami o jej talencie do snucia wciągających historii.

Przeczytaj także