Szósty tom Uwikłanych już za miesiąc!

Szósty tom Uwikłanych - kup na TaniaKsiazka.plSzósty tom Uwikłanych to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości amerykańskiej pisarki, Laurelin Paige. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbicielki literatury erotycznej i powieści dla kobiet. Najnowsza historia od Paige pt. Bez końca na polskim rynku będzie dostępny w sprzedaży już od 18 września 2019 roku. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Ponieważ jej powieści w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające odbiorczynie, w twórczości Laurelin Paige znajdą coś dla siebie. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same!

Szósty tom Uwikłanych już za miesiąc – nowa, elektryzująca część serii

To już szósta odsłona przygód uwielbianych na całym świecie bohaterów! Czytelniczki po raz kolejny zetkną się więc z nieprzewidywalnym i niebezpiecznym romansem, który rozpala do czerwoności.

Główni bohaterowie, Alayna i Hudson, po wielu burzliwych przejściach, w końcu prowadzą spokojne, rodzinne życie. Jednak to tylko pozorny spokój. Wszystko się zmienia, kiedy Chandler oznajmia, że zamierza się ożenić. Ponieważ jego wybranką jest córka Edwarda Fasbendera, a to może oznaczać tylko jedno. Ich sielankę przerywa żona Edwarda, Celia. Kobieta bowiem zrobi wszystko, co w jej mocy, by wystawić na próbę trwałość rodziny Pierce’ów. Poza tym, jak gdyby było im zbyt mało kłopotów, Hudson otrzymuje tajemniczy list z pogróżkami. Mężczyzna doskonale wie, że musi chronić Alaynę, tylko przed Celią, ale przede wszystkim przed swoją mroczną przeszłością. Przeszłością, która właśnie teraz zaczęła go ścigać. Czy uda mu się utrzymać w tajemnicy błędy młodości, które mogą zniszczyć ich rodzinę? I czy to w ogóle możliwe, aby ich szczęście trwało bez końca?

Przypominamy, że szósty tom Uwikłanych na polskim rynku w sprzedaży pojawi się już 18 września bieżącego roku. Nową książkę od Laurelin Paige pt. Uwikłani znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, a przede wszystkim historii erotycznych.

Przeczytaj także