Szósty tom serii Fallen Crest już jest!

Szósty tom serii Fallen Crest - kup na TaniaKsiazka.plSzósty tom serii Fallen Crest to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Tijan Meyer. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki romansów współczesnych i książek, skierowanych do kobiet. Najnowsza powieść autorki pt. Dom jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z książkami pisarki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Warto tutaj wspomnieć, że seria Tijan cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie. W związku z tym jej powieści w błyskawiczny tempie zyskują status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Jesteście ciekawe, co tym razem przygotowała? Koniecznie czytajcie dalej!

Szósty tom serii Fallen Crest – kilka słów o książce Dom

Główni bohaterowie, Sam i Mason, mają w końcu więcej czasu dla siebie. Tym samym wakacyjną przerwę zamierzają wykorzystać do odpoczynku po przejściach na uniwersytecie. W końcu ostatni rok był dla nich nieustannym pasmem trudnych zmagań. Szybko jednak okazuje się, że nie będzie im dane ani odpocząć, ani cieszyć się swoją miłością. Ponieważ, aby zaliczyć semestr, Mason musi odbyć praktykę w firmie ojca. Natomiast Sam przeżywa ciężkie chwile w Fallen Crest. Miasteczko nie jest już takie samo jak przed laty. Poza tym  w Fallen Crest pojawia się największy wróg Samanthy – jej biologiczna matka.

Czytelniczki w najnowszej powieści autorki mogą liczyć na wszystkie elementy, za które pokochały jej twórczość. To mnóstwo emocji, namiętność i płomienne uczucia. Znajdziecie tu również wyrazistych bohaterów, których albo się kocha, albo nienawidzi. Gładki styl, wartka akcja i zero miejsca na nudę – to i jeszcze więcej Tijan zapewnia swoim fankom.

Przypominamy, że szósty tom serii Fallen Crest jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku. Prezentowaną dziś książkę pt. Dom znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe tomy z serii. Jeszcze raz gorąco polecamy ten cykl każdej miłośniczce romansów współczesnych.

Przeczytaj także