Sześciu wspaniałych idzie do ciebie! 6 książek za 99 zł

6 książek za 99 zł. Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Złap 6 książek za 99 zł!

Jeśli ktoś zapyta cię o twoje plany na jesień, nie spuszczaj wstydliwie wzroku, nie dłub stopą dziury w chodniku i nie mrucz pod nosem, że może jakieś grzyby, jakaś marynowana papryka lub hibernacja. Zamiast tego wypnij pierś do przodu i z pewnością w głosie oraz błyskiem w oku odpowiedz: będę czytać książki!

Doskonale wiemy, że w okresie chłodu, słoty i ciemności, to najlepszy plan z możliwych. Plan nad plany. Arcyplan! I chętnie wesprzemy cię w jego realizacji, dostarczając ci wspaniałe lektury w promocji 6 książek za 99 zł!

Po twojej stronie leży już tylko przygotowanie: koca/swetra, kota/psa, kawy/herbaty, świecy zapachowej/kadzidełka. Oraz latarki, jeśli czytanie pochłonie cię na tyle, że zapomnisz zapłacić rachunek za prąd.

Wybierz sześć wspaniałych książek w wyjątkowej cenie: 99 zł!

Sprawdź wspaniałe książki na jesień >>

Przygotowaliśmy długą listę wspaniałych lektur, które ubarwią i rozjaśnią twoje ponure wieczory. Zabiorą w odległe krainy, do obcych miast, równoległych światów, nawet jeśli nie ruszysz się z kanapy. Znajdziesz tu kryminały, poradniki, literaturę piękną, obyczajową, a nawet lektury wspierające samorozwój. Jeśli jesteś rodzicem, na pewno wybierzesz coś dla swojego dziecka, ponieważ ofertę nasyciliśmy m.in.: książkami dedykowanymi najmłodszym molkom książkowym.

Wybierz swoich sześciu wspaniałych za 99 zł >>

Może spodobają ci się akurat te książki?

I nie było już nikogo. Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

I nie było już nikogo, Agatha Christie

I nie było już nikogo to jeden z najbardziej popularnych kryminałów mistrzyni tego gatunku, Agaty Christie. Poznaj historię, w której bohaterowie po kolei giną z rąk nieznanego mordercy. Paradoksalnie, piekło to rozgrywa się na rajskiej wyspie! W książce nie zabraknie dobrej akcji i wielu zagadek do rozwikłania. Sprawdź, czy dla kogokolwiek jest jeszcze ratunek?

 

Drzewo do samego nieba. Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Drzewo do samego nieba, Maria Terlikowska

Drzewo do samego nieba w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Znajdziesz tu cudowne ilustracje na szlachetnym papierze oraz dużą czcionkę, ułatwiającą szybkie czytanie.

Mali bracia Lichoccy wspinają się na zielone, okazałe drzewo. Pośród gałęzi i z głową wśród liści doczekają się wielu przygód! Stopniowo zdobywając kolejne konary, osiągną kolejne poziomy i będą delektować się zwycięstwem. Przy okazji zamienią się w rycerzy, którzy odczarują królewnę; okryją tajemniczy ogród; a także znajdą bocianie gniazdo. A to nie koniec ich przygód…

Promocja 6 książek za 99 zł trwa do 4 października. Spiesz się, ponieważ liczba książek jest ograniczona!

6 książek za 99 zł. Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także