Szczęśliwe rozwiązanie wyzwania!

Hej, hej! Przyszedł wreszcie czas na rozwiązanie wyzwania, w którym to naszym wspólnym celem było uzbieranie określonej liczby polubień, udostępnień i komentarzy danego postu. Pragniemy poinformować, że niestety nie udało się osiągnąć zamierzonej statystyki. Nikt jednak z tego powodu nie powinien się smucić! Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować naszym wiernym klientom i wszystkim osobom, które z ogromnym entuzjazmem przyłączyły się do owej akcji i podjęły wyzwanie, by finalnie wspomóc Dom Dziecka w Supraślu. Dla wszystkich, którzy z uwagą śledzili przebieg akcji mamy świetną wiadomość!

Rozwiązanie wyzwania i dużo radości

Zgadza się! Warto przypomnieć, że stawką w tej grze było przekazanie artykułów papierniczych, książek oraz zabawek o wartości 1000 złotych na rzecz Domu Dziecka w Supraślu. Ale fakt, iż nie udało się osiągnąć określonego pułapu nie jest przeszkodą, by danej obietnicy dotrzymać! W całej akcji chodziło przede wszystkim o zaangażowanie również was w zabawę i zrobienie z internetowej mody środka do czynienia dobra. Teraz mamy przyjemność przedstawić wam finał akcji. Oczywiście dary, które deklarowaliśmy przekazać, trafiły już we właściwe ręce. Obok przedstawiamy wam zdjęcia z momentu pakowania prezentów. Nasza ekipa z przyjemnością spełniła obietnicę i z uśmiechami na twarzy przekazaliśmy podarunki dzieciom.

Z tego miejsca chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować wam za zaangażowanie. Jak zawsze nie zawiedliście! Oczywiście śmiało możecie czuć się częścią tego ważnego wydarzenia. Bo to wy dostarczacie nam codziennej dawki inspiracji i motywacji, by tworzyć takie dobroczynne akcje. Z takim wsparciem zawsze dajemy radę!

Tutaj znajdziecie link do rozwiązania akcji.

Przeczytaj także