Szczęście przy kominku – Gabriela Gargaś

Szczęście przy kominku - kup na TaniaKsiazka.plSzczęście przy kominku Gabrieli Gargaś jest już dostępna w sprzedaży! To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbicielki książek obyczajowych, a przede wszystkim każdy, kto uwielbia twórczość polskiej pisarki. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością Gargaś, dziś macie idealny moment, by nadrobić zaległości. A naprawdę warto to zrobić. Dlaczego? Ponieważ jej powieści cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek w całej Polsce nie bez powodu. To ciepłe i wciągające historie, które skutecznie odrywają od rzeczywistości. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, czego tym razem możecie się spodziewać!

Szczęście przy kominku – kilka słów o fabule

„Antykwariat z książką i kawą” to wyjątkowe miejsce, w którym rodzą się piękne opowieści. Jest ukryte wśród urokliwych uliczek, pokrytych śnieżnym puchem. To właśnie tutaj, między opasłymi tomami, czeka na was Bunia. W ręku trzyma kubek gorącej herbaty z sokiem malinowym i chętnie podzieli się tym naparem. Poza tym zawsze jest gotowa wesprzeć dobrym słowem czy radą. Kiedy z nieba spadają wielkie płatki śniegu, a na choinkach migoczą światełka, w przerwie między świątecznymi przygotowaniami antykwariat odwiedzą okoliczni mieszkańcy. Do antykwariatu nieraz trafią przez przypadek. I zawędrują tu nie tylko po zakupy. Przyniosą ze sobą problemy i troski. Czy wizyta w tym magicznym miejscu odmieni ich życie? Okazuje się bowiem, że cuda naprawdę się zdarzają. Jedyne, co muszą zrobić bohaterowie, to uwierzyć w magię świąt.

Gabriela Gargaś stworzyła pełną świątecznego ciepła opowieść. Historię, która może przydarzyć się każdemu z nas. W związku z tym nie czekajcie ani chwili i koniecznie sprawdźcie to same!

Prezentowaną dziś książkę pt. Szczęście przy kominku znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Przekonajcie się same, co takiego ma w sobie ta historia, że w tak szybkim tempie zyskała status bestsellera. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. To jedna z tych świątecznych powieści, która doskonale wprowadza w zimowy klimat.

Przeczytaj także