Szarlatani – mistrz thrillerów medycznych powraca!

Szarlatani - kup na TaniaKsiazka.plSzarlatani to najnowsza powieść Robina Cooka, która na polskim rynku pojawi się 14 marca 2018 roku. To doskonała wiadomość nie tylko dla fanów pisarza, ale także dla wszystkich miłośników thrillerów medycznych. Jeśli dopiero odkrywacie potencjał tego gatunku, koniecznie sięgnijcie po ciążki Cooka. Dzisiaj właśnie nadarza się idealna okazja. Robin Cook podbił serca Czytelników na całym świecie, a jego książki w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Nie bez powodu został okrzyknięty mistrzem thrillerów medycznych. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował!

Szarlatani – powrót w genialnym stylu

Boston Memorial Hospital to szpital, który sławę zyskał dzięki nowoczesnemu wyposażeniu. Największe wrażenie robią „hybrydowe sale operacyjne przyszłości”. To właśnie w tej placówce młody Noah Rothauser zostaje rezydentem. Jednak sale, które do tej pory wydawały się istnym dobrodziejstwem, stają się źródłem tragicznego wypadku. W jednej z nich umiera pacjent. Bohater obwinia światowej sławy chirurga, doktora Williama Masona. Zarzuca mu nie tylko brak należytej uwagi podczas operacji. Noah uważa, że mężczyzna sfałszował również zapis w karcie pacjenta.

Ale Mason ma również swojego podejrzanego. Doświadczony chirurg oskarża doktor Avę London, anestezjolożkę, która podczas operacji odpowiadała za znieczulenie pacjenta. Noah zaczyna stopniowo kwestionować wszystko, co do tej pory udało się mu ustalić. Poddaje również w wątpliwość postawę Avy. Szybko bowiem odkrywa, że kobieta prowadzi znacznie ciekawsze życie, niż początkowo się mu wydawało. Stawką w tej sprawie staje się jego wiarygodność i posada. Noah nie ma wyboru i musi ustalić, gdzie leży prawda. I który z lekarzy ponosi winę. Jest jeszcze coś. Bohater od tej pory musi mieć się na baczność. Nie wiadomo bowiem, komu można zaufać.

Przypominamy, że książka pt. Szarlatami, której autorem jest Robin Cook, na polskim rynku dostępna będzie od 14 marca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom dobrych i wciągających thrillerów medycznych. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego autora, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także