Szalona miłość – Barbara Włodarczyk

Szalona miłość. Chcę takiego Putina to kolejny już, warty uwagi reportaż spod pióra Barbary Włodarczyk. Książka dostępna będzie w sprzedaży już od 27 stycznia 2021 roku i zainteresuje każdego miłośnika literatury faktu. Jesteście ciekawi, dlaczego Roja kocha Putina? I co jej mieszkańcy myślą na temat panującego prezydenta? Jak wyglądają nastroje w kraju? I co sprawia, że Putin dla wielu jest niedoścignionym ideałem?

Jedno jest pewne. Ten fascynujący reportaż przedstawi wam Rosję z zupełnie innej perspektywy. I sprawi, że dowiecie się znacznie więcej o panujących tam nastrojach i życiu zwykłych ludzi.

Szalona miłość - kup na TaniaKsiazka.pl

Szalona miłość – kilka słów o książce

Autorka zabiera czytelników w fascynującą podróż po Rosji, gdzie udało się jej przeprowadzić wiele wartościowych rozmów. Na temat Putina i Rosji wypowiadają się zwykli ludzie. W związku z tym usłyszycie tu głos sprzedawcy figurek, kołchozowego kierowca czy szefowej fundacji. Pod pewnymi względami są przeciętni, a równocześnie charakterystyczni. Ponieważ reprezentują postawy i cechy mocno obecne w rosyjskim społeczeństwie.

Barbara Włodarczyk to doświadczona reporterka, a ponadto wieloletnie korespondentka polskiej telewizji w Moskwie. W związku z tym doskonale zna kraj Władimira Putina i nastroje tam panujące. Autorka nie boi się wyruszyć ani na daleką syberyjską prowincję, ani na salony oligarchów.  Doskonale wie, z kim rozmawiać, kogo słuchać i jak zajrzeć za kulisy wydarzeń, aby oddać to, co myślą, czują i jak żyją Rosjanie oraz ich niepodzielny władca.

Co Rosjanie myślą o swoim prezydencie? Kiedy narodził się nowy rosyjski nacjonalizm? Jak Rosja wstaje z kolan? Odpowiedzi na te oraz wiele więcej pytań znajdziecie właśnie w tym reportażu. Ponadto Włodarczyk dzieli się również z czytelnikami osobistymi doświadczeniami. A w tym relacją z bezpośredniego spotkania z Putinem.

Z tej książki wyłania się złożony obraz rosyjskiego społeczeństwa i rosyjskiej duszy.

Przypominam, że reportaż pt. Szalona miłość. Chcę takiego Putina będzie dostępna w sprzedaży od 27 stycznia bieżącego roku.  Jeszcze raz gorąco polecam ją wszystkim miłośnikom literatury faktu. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję, gwarantuję, że nie pożałujecie!

Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także