Syrena i Pani Hancock – światowy hit wkrótce w Polsce

Syrena i Pani Hancock - kup na TaniaKsiazka.plSyrena i Pani Hancock to książka autorki Imogen Hermes Gowar, która na polskim rynku będzie dostępna od 30 stycznia 2019 roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i pięknej. Warto tutaj wspomnieć, że książka cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorczyń na całym świecie. Autorka stworzyła niezwykle czarującą historię, która pochłania czytelniczki do reszty. Ponadto napisana jest przepięknym językiem, a cała narracja została dodatkowo okraszona humorem. I jak widać, całość okazała się doskonałym przepisem na międzynarodowy hit. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, o czym jest ta opowieść!

Syrena i Pani Hancock – kilka słów o fabule

Jest wrzesień 1785 roku, wieczór, kiedy kupiec Jonah Hancock słyszy niecierpliwe pukanie do drzwi. W progu zastaje jednego ze swoich najlepszych kapitanów. Mężczyzna klnie, pluje i nerwowo przestępuje z nogi na nogę. Okazuje się, że statek pana Hancocka przepadł. Ale kapitan przywiózł kupcowi coś, co swoją wartością przewyższa okręt… To wyłowiony z morskich okrętów stwór. Stwór, który okazuje się najprawdziwszą syreną.

Plotka o niesamowitym prezencie szybko roznosi się po okolicznych dokach, kawiarniach i lupanarach. I jak łatwo się domyślić, każdy chce zobaczyć syrenę pana Hancocka. A on oczywiście chce na tym cudzie zarobić. Zgadza się więc wypożyczyć osobliwą poczwarę do najsławniejszego domu rozpusty w Londynie. Bohater jednak nie zdaje sobie sprawy, że w tym luksusowym przybytku czeka go o wiele więcej syren. Znacznie groźniejszych i bardziej ponętnych niż jego morski stwór. Gotowych dać mu szczęście, o którym marzy, lub zhańbić go i przywieść do zguby.

Bo syrena to bardzo niebezpieczna zdobycz. Podobnie jak kurtyzana.

Przypominamy, że książka pt. Syrena i Pani Hancock będzie dostępna w sprzedaży od 30 stycznia 2019 roku. Powieść Imogen Hermes Gowar znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i literatury pięknej. Koniecznie sprawdźcie same, co takiego ma w sobie ten tytuł, że zachwyca odbiorczynie na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także